Як пофарбувати керамічну плитку. пофарбувати плитку кухні.

Смаки у людей різні, тому вам може не сподобатися колір керамічної плитки, яка дісталася вам від колишніх господарів квартири. Робити повний ремонт, збиваючи ще зовсім цілу плитку , в цьому випадку не варто, досить просто перефарбувати кахель. Так само можна вчинити, якщо потрібно злегка освіжити інтер'єр ванної кімнати або оновити робочу стінку на кухні.
Вам знадобиться
  • - жорстка щітка;
  • - засіб для чищення;
  • - фарба для керамічної плитки;
  • - кисті і валики;
  • - грунтовка.
Інструкція
1
Озбройтеся жорсткою щіткою і миючим засобом, щоб ретельно відмити керамічну плитку і шви між нею. Потім візьміть дрібну наждачний папір і оберніть їй дерев'яний брусок. Цим інструментом починайте шліфувати старий кахель, перевіряючи час від часу текстуру поверхні. Коли пальці відчують легку шорсткість і зникне відчуття гладкого ковзання, роботу припиніть.
2
Чистою сухою кистю або ганчіркою видаліть абразивний пил. Знежирте поверхню спеціальним складом, особливу увагу приділіть швах між плитками - саме в них накопичується жир і бруд. Коли підготовлений кахель висохне, обробіть його грунтовкой.Ето засіб повинен володіти високою проникаючою здатністю і влагоустойчивостью. Вибирати його слід в спеціалізованих магазинах з широким рядом продукції, щоб купити саме те, що потрібно вам. Через невідповідною грунтовки роботу доведеться через деякий час починати заново.
3
Там же підберіть і фарбу, яка буде добре триматися у вологому атмосфері ванною або кухні. Спеціально для цих приміщень випускаються воднодисперсійні латексні фарби, які витримують і багаторазове очищення їх поверхні м'яким миючим засобом (близько 1000 разів).
4
Нанесіть кілька тонких шарів фарби, використовуючи невеликий валик з поролоновою поверхнею. Тонкий шар лягає рівніше товстого і забезпечує краще зчеплення з матеріалом плитки. Чекайте повного висихання попереднього шару фарби, перш ніж нанести наступний. Місця, в які валик не проникає, прокрасьте малярської кістью.Період, за який шар фарби висихає, зазвичай вказують на банці, суворо дотримуйтесь інструкцій. Щоб у вас вийшла рівна поверхня керамічної плитки без розлучень, необхідно буде нанести 2-3 тонких шару нової фарби.