Як навчитися танцювати сучасні танці будинку. Як вчиться танцювати сучасний танець.

Поняття «сучасні танці » включає в себе безліч хореографічних напрямків, які об'єднує тільки свобода руху і самовираження. На відміну від класичних танців, тут партнер не потрібен. І тому, незважаючи на те, що танцювальні школи є практично в кожному місті, багато хто воліє вчитися рухатися під RNB або Хіп-Хоп будинку.
Інструкція
1
Насамперед виберіть диск з курсом занять. Зараз його можна купити в магазині, замовити через інтернет або завантажити через нього ж (в тому числі і безкоштовно). Вибираючи курс, порадьтеся з досвідченими танцюристами, прочитайте відгуки на форумах.
2
Виберіть собі місце для занять. Для цього вам необхідно не менше 2 кв.м площі. Навпаки вас має знаходиться дзеркало, досить велика, щоб бачити себе в повний зріст з витягнутими в сторони руками. Ви повинні спостерігати за всіма рухами, які виконуєте. Розташуйте дзеркало так, щоб ви не могли випадково його зачепити і впустити.
3
Підберіть собі зручний одяг. Наприклад, спортивні штани з футболкою або топом. На ноги краще надягти кросівки. Але якщо ви знаєте, що сусіди знизу будинку, краще не псувати з ними відносини, і надіти товсті вовняні шкарпетки.
4
Виділіть певний час для своїх уроків. Коли ви займаєтеся в танцювальній школі, думка про гроші, заплачених за заняття, перешкодить вам його «прогуляти». При будинку шнем навчанні ви позбавлені цього стимулу. Вам доведеться виробити в собі «залізну» волю для того, щоб займатися регулярно, без пропусків. Крім цього, намагайтеся відпрацьовувати руху при кожному зручному випадку. Це дозволить вам тримати себе в постійній формі і швидше вивчити різні елементи і зв'язки.
5
Постійно розвивайте гнучкість і витривалість, що необхідно для повноцінного виконання танцювальних рухів. Для цього виконуйте прості вправи на розтяжку, попередньо розігрів м'язи. Також вам може допомогти йога.
6
Обов'язково вдосконалюйте свій музичний слух. Для того щоб вибудувати органічний танець, вам необхідно чути не тільки ритм музики, а й биття басів і переходи від теми до теми.
7
В якості навчального матеріалу не обмежуйтеся придбаним диском. Відвідуйте різні змагання та турніри по обраному вами танцювального напрямку, хоча б у якості глядача. Дивіться відео в інтернеті і по телебаченню. Постійно розвивайтеся і пам'ятайте, що в танці, як у всякому мистецтві, немає межі досконалості.