Як зробити велику фотографію ВКонтакте. Як зробити високу аву в контакті.

Зображення, яка знаходиться на сторінці користувача, не можна зробити більше в загальноприйнятому розумінні цього слова, тобто більше одночасно і по ширині і по висоті. Зате її можна зробити більш високою, використовуючи для цього програму Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму і натисніть пункт меню «Файл»> «Відкрити» (File> Open) або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O, вкажіть шлях до необхідної картинці і клікніть «Відкрити». У робочій області програми з'явиться новий документ. Далі визначитеся, яким чином ви будете надавати фотографії додаткову висоту. Перший - просто розтягнути її по вертикалі (читайте другий пункт інструкції). Другий - приклеїти знизу або зверху ще одне зображення (читайте третій і четвертий пункти інструкції).
2
Натисніть пункт меню «Зображення»> «Розмір зображення» (Image> Image size). З'явиться нове вікно, в якому ви повинні зняти галочку біля пункту "Зберегти пропорції» (Constrain proportions). Тепер знайдіть розділ «Розмірність» (Pixel dimensions) і збільште в ньому параметр «Висота» (Height). Закінчивши, натисніть «ОК». Як бачите, зображення розтягнулося по висоті. Про те, як зберегти зображення, читайте в 5 пункті інструкції.
3
Натисніть пункт меню «Зображення»> «Розмір полотна» (Image> Canvas size). Збільшіть на око параметр «Висота» (Height), надалі ви в будь-який момент часу зможете його підправити. Перетворіть фон в повноцінний шар: клікніть по ньому правою кнопкою миші, в меню оберіть «Із заднього плану» (From background) та натисніть «ОК»
4
Завантажте ще одне зображення таким же чином, як у першому кроці інструкції. За допомогою налаштувань у вікні «Зображення»> «Розмір зображення» зробіть ширину картинки такий же, як у основної фотографії. За допомогою інструмента "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V) перетягніть цю картинку на документ з основним зображенням і розташуйте обидва шари потрібним вам чином. Якщо висота полотна недостатньо велика, подправьте її.
5
Щоб зберегти зображення, клікніть пункт меню «Файл»> «Зберегти як» (File> Save as), вкажіть шлях для нового файлу, його ім'я, потрібний формат і натисніть «Зберегти».