Як зробити мильні камені.

Серед любителів зробити що-небудь своїми руками великою популярністю починає користуватися виготовлення мильних каменів. Сприяють цьому незвичність і краса готового виробу, а також простота виготовлення таких каменів. З придбанням необхідних компонентів труднощів не виникає, оскільки їх можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині.
Вам знадобиться
  • - мильна основа;
  • - косметичні пігменти (барвники);
  • - діоксид титану;
  • - гліцерин;
  • - віддушка.
Інструкція
1
Щоб зробити мильні камені , візьміть мильну основу двох видів - прозору і білу. Наріжте її на невеликі шматочки і поставте в мікрохвильовку або на водяну баню. Доведіть до кипіння і додайте косметичний пігмент, попередньо розчинений в гліцерині. Перемішайте отриману суміш, вилийте її в плоску формочку і почекайте, поки застигне. У різні формочки можна заливати суміш різних кольорів. Через кілька хвилин дістаньте застиглий пласт, відірвіть від нього шматочок і руками скачайте з нього невеликий кулька.
2
Для різновиди можете зробити мармурову основу каменю, додавши в одну з частин розтопленої основи порошок діоксиду титану, що надає їй матовість, а в іншу частину барвник, наприклад, зеленого кольору, розчинений в гліцерині. Одночасно залийте в формочку отримані мильні основи і кілька разів проведіть між ними ложкою, щоб домогтися мармурового ефекту. Після застигання основи також відриваєте невеликі шматочки і катаєте з них кульки, які можуть бути різних розмірів.
3
Далі для заливки приготуйте наступний шар. Розріжте на маленькі шматочки мильну основу білого кольору. Якщо білої немає, то додайте в прозору основу порошок діоксиду титану з розрахунку 5 г на 1кг основи. Розплавте цю суміш і підмісіть в неї барвник, дайте їй німого охолонути і залийте камінчики (кульки). Повторіть заливку кілька разів, використовуйте для цього мильну основу різних відтінків, і кожен раз приминав її руками. Початкові камені бажано залити 3-4 шарами. Для кращого зчеплення шарів один з одним перед заливкою кожного з них попередній застиглий шар збризкуйте спиртом.
4
Підготовлені камінчики різних розмірів, форм і відтінків складіть в формочку і збризніть спиртом.
5
Для приготування заливки візьміть ємність розплавте в ній мильну основу. Отриману суміш додайте кілька крапель аромати і барвник. Коли суміш охолоне, залийте її в формочку.
6
Через півгодини вийміть мильний брикет з формочки і розріжте його навпіл. Акуратно обріжте зайве, надавши милу форму каменю. Під струменем води сгладьте всі нерівності, тим самим надавши каменю закінчений вигляд.