Як передати інформацію через блютуз.

Bluetooth - це опція в мобільному телефоні, яка дозволяє встановлювати бездротове з'єднання з іншими пристроями, наприклад, телефоном, комп'ютером. Тобто володарі стільникових мають можливість обмінюватися картинками, відео і аудіо зображеннями, додатками по радіо каналу.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон мають такий канал зв'язку, як Bluetooth. Для цього ви можете ознайомитися з інструкцією, що додається до телефону, або ж зайти в меню телефону і знайти там вкладку з назвою цієї опції.
2
Як правило, обмін файлами відбувається за допомогою радіохвиль, тому ви повинні розташувати так парні пристрої, щоб відстань між ними не перевищувало 10 метрів. При використанні Bluetooth розряджання відбувається значно швидше; виходячи з цього, в момент невикористання відключайте цю опцію.
3
Зайдіть в меню телефону, виберіть вкладку «Параметри» або «Настройки». У списку, клікніть на пункт «Зв'язок», а потім Bluetooth. Зробіть цю опцію активної, тобто включите її.
4
Також ви можете задати доступність телефону, тобто або він буде видно всім в зоні 10 метрів, або періодично доступний, або для всіх прихований. Ви маєте можливість перейменувати назву телефону, яка буде видно парному пристрою. За замовчуванням буде вказано назву виробу, наприклад, NokC6.
5
Активувавши Bluetooth, знайдіть той файл, який ви хочете передати, відкрийте його. У нижньому правому кутку ви побачите пункт «Функції», натисніть на клавішу, яка знаходиться під ним. У списку, натисніть «Передати», а потім - «Через Bluetooth». Тут же з'явиться вікно, де буде здійснюватися пошук тих пристроїв, які знаходяться в доступній зоні.
6
Визначивши то пристрій, на який необхідно передати файл, натисніть «Підключити» або «З'єднати». Головне - це щоб у нього також був активний параметр Bluetooth. Миттєво на зв'язаний телефон або комп'ютер прийде запит на дозвіл прийняти інформацію , іноді потрібно ввести пароль, який включає в себе чотири нуля. Після цього файл буде переданий.