Як зробити плетені меблі. плетені меблі своїми руками простий.

Кожному хочеться, щоб дизайн інтер'єру квартири був оригінальним, красивим і кожна річ в інтер'єрі була красивою і функціональною. Особливо якщо це все зроблено своїми руками. Перерахованим вище якостям відповідає плетена меблі . Крім того що вона красива, естетична і підходить до будь-якого інтер'єру, її легко збирати в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - прут верби;
  • - меблева палиця;
  • - стрічки;
  • - пластини.
Інструкція
1
Щоб приготувати вербовий прут до роботи, тобто отримати білий прут, його потрібно проварити. Доведіть воду у великій ємності до кипіння і опустіть в неї прути. Проваріть їх протягом години на сильному вогні, а потім на помірному. Щоб прут став світлим, вистачить двох годин; для більш темних відтінків проварюйте матеріал до 4 годин. Потім очистіть прут від кори. Якщо цього не зробити, прути втратять товарний вигляд. Видаляйте кору грубої рукавичкою або расщепом.
2
Безпосередньо перед плетінням вимочіть прути протягом години у воді і 15 хвилин в мокрій тканини. Повторюйте цю процедуру доти, поки прути не стануть гнучкими і еластичними.
3
Для виготовлення каркаса плетеного табурета висотою 430-470 см і діаметром сидіння 340-390 мм візьміть 4 вербові палиці, діаметр яких 40-50 мм.
4
Вигніть верхню частину прута, а нижню на відстані 110 мм зріжте на половину товщини і залиште тонкі кінці. Після цього по шаблону вигніть два обруча: перший 280 мм в діаметрі, він же при складанні буде верхнім; а другий 330 мм в діаметрі - він буде нижнім.
5
Щоб зробити табурет з проножками, для їх виготовлення візьміть два прута: 25 мм в діаметрі, 420 мм в довжину. Закінчення проножек, на 60 мм від краю, залом і обріжте. Таким же способом зафіксуйте і верхню розпірку. Обидва прута розпірки вигніть і надайте їм полуовальную форму. Після цього закріпіть ніжки табурета до верхнього обручу на рівній відстані. Тонкими краями ніжок обігніть обруч і прибийте їх.
6
Тепер закінчите збірку каркаса. Для цього вкруговую оплете верхній обруч тонкими вербовими прутами. По краях верхній і нижній обруч оплете ажурним плетінням. Щоб табурет зробити м'яким, зверху на плетіння покладіть поролон і оплете сидінні ще раз. Таким чином, табурет вийде м'яким, дуже стильним і витонченим.
7
Такий плетений табурет буде оригінально виглядати в будь-якому приміщенні, додаючи інтер'єру колорит старовини, природи та весняного сонця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3dE2iJLB80A