Як вставити формулу в текст.

У тих, хто має справу з формулами і обчисленнями, іноді виникає необхідність вводити в текстовий файл спеціальні символи: знаки математичних операцій, індекси, літери грецького алфавіту ...
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Word.
Інструкція
1
У старих версіях MS Word для вставки формул в текст використовується редактор Microsoft Equation 3.0.В меню «Вставка» виберіть команду "Об'єкт". У списку «Тип об'єкта» відзначте Microsoft Equation 3.0 і натисніть ОК. В документі з'явиться поле редактора (прямокутне виділення з власним курсором) і панель формул. Символи вводяться в це поле. Щоб помістити вираз під корінь, знак інтеграла або взяти його в дужки, спочатку виділіть його за допомогою миші, потім на панелі формул виберіть потрібний знак.
2
Кожна кнопка на панелі відкриває групу символів. При наведенні курсора на кнопки з'явиться спливаюча підказка. Для виходу з редактора формул клацніть мишею за межами рамки.
3
Щоб отримати швидкий доступ до редактора, потрібно вивести на панель інструментів кнопку доступу. Наведіть курсор на панель інструментів і клацніть правою клавішею. У випадаючому меню виберіть опцію «Налаштування». Перейдіть у вкладку «Команди» і в правій частині вікна знайдіть «Редактор формул». Підчепите його мишкою і перетягніть на панель інструментів.
4
Якщо ви не знайшли в меню «Вставка» об'єкта Microsoft Equation 3.0, значить, він не входить за замовчуванням в вашу версію MS Word. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте піктограму «Установка та видалення програм». Знайдіть у списку Microsoft Office і натисніть кнопку «Змінити». У вікні «Режим супроводу» вибирайте опцію «Додати або видалити компоненти».
5
Клацніть по знаку «+» ліворуч від пункту «Засоби Office». У списку, відзначте «Редактор формул» і натисніть «Оновити». Якщо буде потрібно, вставте в привід інсталяційний диск MS Office. Після установки доповнень комп'ютер потрібно перезавантажити.
6
В MS Word 2007 є вбудована можливість роботи з формулами. В головному меню виберіть пункт «Меню», потім «Вставка». Знайдіть опцію «Формула». Ви можете вибрати готову формулу зі списку або створити власну. Виділіть в готової формулою змінні мишкою, щоб замінити їх іншими значеннями.
7
Для створення власної формули використовуйте команду «Вставити нову формулу». В документі з'явиться поле для введення і панель символів. На панелі натисніть на кнопки із зображенням стрілок, щоб розкрити списки формул, символів і структур. При наведенні курсора на кнопки, як і в попередній версії редактора формул, з'явиться спливаюча підказка. Щоб помістити символ в формулу, натисніть на кнопку з його зображенням.