Як оформити титульний лист в інституті.

У вищих навчальних закладах викладачі задають писати лабораторні, реферати та курсові, а щоб отримати статус «дипломованого специа листа », обов'язково потрібно захистити диплом. Хороша відмітка роботи багато в чому залежить від правильного оформлення. Титульний аркуш будь-якої наукової роботи - це його обличчя. У кожному інституті чи університеті власні правила оформлення титульних аркушів, але існує певний порядок складання заголовного листа .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Програма для написання і редагування текстів (MS Word, Open Office або інші).
Інструкція
1
Титульний лист містить основну інформацію про роботу - назва навчального закладу, кафедру, тему, спеціальність, ПІБ студента, рік і місто, в якому виконана робота. У відповідності зі стандартами ГОСТ, всі роботи друкувати необхідно 14 розміром шрифту Times New Roman.
2
У першому рядку впишіть: «Міністерство освіти і науки Російської Федерації». Опустіться на два рядки і впишіть назву вузу повністю. Наприклад: «Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова ».
3
Натисніть кнопку «enter» і впишіть в рядок назва факультету. Рядком нижче - назва кафедри. Зразок: «Філологічний факультет (Enter) Кафедра загального та порівняльно-історичного мовознавства». Кожен рядок слід починати з великої літери.
4
3 рази натисніть клавішу «Enter» на клавіатурі і впишіть назву типу роботи (реферат, лабораторна, курсова або дипломна робота), знову клавіша «Enter». Наступним рядком буде ваше положення в вузі (студент n-го курсу, n-го відділення), а рядком нижче напишіть повністю власні ініціали. Це може виглядати так: «Дипломна робота студента V курсу відділення романо-германської філології Іванова Івана Івановича».
5
Опуститеся на 5 рядків нижче і впишіть тему вашої роботи без лапок напівжирним шрифтом. При цьому не можна допускати переноси та скорочення.
6
Натисніть кнопку «enter» 5 разів і надрукуйте посаду вашого наукового керівника, його науковий ступінь і ПІБ. Зразок: «Науковий керівник доктор філологічних наук Андрій Андрійович Андрєєв».
7
Спустіться на 3 рядки і впишіть місто, де ви пишете роботу. Назва міста слід писати без скорочень.
8
Рядком нижче надрукуйте рік написання роботи: «2011 рік».
9
Сторінка титульного листа повинна бути оформлена з відступом зліва в 3 см, праворуч - 1 см, знизу і зверху по 2-2,5 см.
10
Титульний лист готовий!
Зверніть увагу
- Вирівнювати текст потрібно по центру; - Друкувати 14 кеглем шрифту Times New Roman; - Лапки писати в титульному аркуші не можна.