Як виконати оформлення акваріума.

Домашній акваріум не тільки здатний допомогти вам розслабитися і відволіктися від повсякденних турбот, він може стати оригінальною деталлю інтер'єру вашого будинку. Щоб акваріум дійсно радував вас і ваших гостей своєю красою, необхідно правильно виконати його оформлення .
Інструкція
1
Насамперед, виберіть для оформлення свого акваріума грунт. Він може бути найрізноманітніших кольорів і розмірів. Віддайте перевагу грунту, що складається з природних матеріалів темного кольору. Рослини і рибки на темній грунті виглядають набагато ефектніше, ніж на світлою. Для акваріума з живими рослинами вибирайте грунт розміром 3-4мм. Грунт меншого діаметру швидко злежується і загниває, а більшого - зовсім не підходить для нормального існування корисних бактерій.
2
Більшість декоративних риб, як правило, любить всілякі укриття. Тому не забудьте наповнити дно свого акваріума печерами, гротами, гірками і всілякими Коряжка. Тільки намагайтеся вибирати продукцію, виконану з натуральних матеріалів, а не з пластику.
3
Не забудьте населити свій акваріум різноманітними рослинами. Розсадити їх необхідно по трьох ярусах: високі - до задньої стінки, низькі - до передньої, а рослини-солітери прикріпіть на декор акваріума.
4
не оформляйте свій акваріум камінням, що містять вапно або металеві відкладення. Вони, як правило, продаються на ринках. Дійсно якісні прикраси ви можете придбати тільки в спеціалізованих зоомагазинах.
5
Постарайтеся заховати всі присутні в акваріумі прилади (фільтри, обігрівачі) за декоративним матеріалом. Так вони не будуть кидатися в очі або зовсім стануть «невидимими».
6
Рибок вибирайте, орієнтуючись на розміри акваріума, потужність системи життєзабезпечення (компресора і фільтра), умови утримання присутніх в акваріумі рослин. Пам'ятайте про те, що одні риби живуть в області біля грунту, інші - в товщі води, а треті - у поверхні. Уявіть подумки, як будуть виглядати обрані вами рибки у вашому акваріумі. Якщо вас все влаштовує - оформляйте акваріум згідно своєю задумом.