Як отримувати пошту по смс.

Повідомлення про нові листи електронної пошти за допомогою SMS дозволяють оперативно отримувати актуальну інформацію і завжди перебувати на зв'язку. Даний функціонал особливо корисний тоді, коли потрібне постійне інформування про нові листи, але немає доступу до інтернету.
Інструкція
1
Поштовий сервіс Mail.Ru надає простий і зручний спосіб отримання SMS-повідомлень про вхідні листи. Якщо ви маєте обліковий запис на http://mail.ru, увійдіть під нею на сайт, якщо ні - створіть, вона буде потрібно для налаштування повідомлень, якщо ви користуєтеся іншими поштовим сервісами.
2
Відкрийте сторінку з поштовою скринькою, клікніть по посиланню «Ще» і виберіть «Налаштування». Після цього перейдіть в категорію «SMS-повідомлення». На наступній сторінці вкажіть необхідні параметри: номер телефону, папки, про отримання листів в які будуть надсилатися повідомлення, час доставки SMS та інші додаткові настройки. Після цього натисніть кнопку «Зберегти».
3
Налаштувати повідомлення із інших поштових сервісів можна також за допомогою Mail.Ru. Перший спосіб полягає в зборі пошти з вашого основного поштової скриньки. Відкрийте настройки пошти Mail.Ru, для цього виберіть «Ще» -> «Налаштування», або перейдіть за посиланням http://e.mail.ru/cgi-bin/options. У лівому меню виберіть пункт «Збирач пошти (POP3-сервера)». Клікніть по посиланню «Додати сервер». На сторінці, вкажіть наступну інформацію про ваш основному поштовому ящику: адреса POP3-сервера, ім'я користувача, пароль, періодичність перевірки, видаляти або не видаляти листи в основному поштовому ящику, в яку папку поміщати збирані письма. Після цього натисніть кнопку «Додати».
4
Якщо ваш основний поштовий сервіс підтримує можливість пересилки пошти, скористайтеся ним. Наприклад, для популярної пошти від Google (http://mail.google.com) настройка буде виглядати наступним чином. Клікніть по піктограмі шестерінки, що знаходиться в правому верхньому кутку сторінки пошти Google, і виберіть «Налаштування пошти». Клацніть по посиланню «Пересилання та POP/IMAP». Натисніть на кнопку «Додати адресу пересилання» і введіть адресу електронної пошти Mail.Ru. Натисніть «Наступ.» Та у вікні введіть код, який був висланий на поштову скриньку Mail.Ru. Збережіть зміни.