Як посолити смачно капусту. Як смачно посолити капусту в банках шматочками на зиму.

засолених капуста - прекрасна свіжа і вітамінна закуска не тільки влітку, але і в зимову пору року. Однією з переваг цієї страви є тривалий термін зберігання.
Вам знадобиться
    • 1 качан капусти;
    • 3-4 морквини;
    • сіль;
    • насіння кропу або анісу.
Інструкція
1
Оберіть вилок капусти. Він повинен бути щільним з білими листям. Потім видаліть верхні листочки і можливі дефекти овоча. Вимийте капусту в холодній воді і трохи обсушити.
2
Наріжте капусту гострим ножем. Щоб зробити це було простіше, розріжте капусту на 4 частини вздовж качана. Кожну частину качана розріжте на частки таким чином, щоб довжина шинкованной стружки була близько 7 см. Наріжте частки гострим ножем на смужки, шириною 2-3 мм. Складіть подрібнену капусту у велику миску.
3
Морква ретельно вимийте і очистіть від шкірки. Натріть на крупній тертці в миску з капустою.
4
Посипте овочі сіллю і насінням кропу за смаком. Зручніше використовувати грубозернисту сіль, з нею ви не пересолити заготовку.
5
Добре пам'ятаєте руками підготовлені овочі, щоб виділився сік. При цьому ретельно все розмішайте. Якщо кількість моркви здається вам занадто маленьким, додайте ще трохи. Це додасть засоленої капусті більше барвистий вигляд.
6
Викладіть пом'яту капусту в скляну трилітрову банку. Капусту необхідно ущільнювати в міру наповнення ню банки, щоб усередині не залишалося повітря. Накладіть таку кількість капусти, щоб до горлечка банки залишилося близько 6 см.
7
Візьміть яблуко діаметром близько 6 см, щоб воно спокійно проходило в горлечко банки, і покладіть його на капусту в якості вантажу.
8
Поставте банку з капустою у велику по діаметру каструлю. Залиште кВ кімнаті. Капуста почне бродити, і вуглекислий газ буде виштовхувати розсіл з банки.
9
Обов'язково видаляйте газ з капусти не менше 4 разів на день Робити це потрібно довгою виделкою. Вийміть банку з каструлі, приберіть яблуко, проткніть капусту , щоб вийшло повітря. Знову ущільните капусту і поверніть на місце вантаж.
10
засолюють капусту протягом 2-3 днів. По закінченні цього часу останній раз видаліть з банки газ, поставте наверх яблуко і накрийте харчовою плівкою. Поставте на добу в холодильник.
11
Не забувайте після того, як будете викладати частину капусти в тарілку, ущільнювати залишилася капусту , щоб вона залишалася покрита розсолом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pz9zf7lyKFE
Зверніть увагу
Незвичайний смак капусті додадуть шматочки кисло-солодких яблук, додані до неї перед засолкою.
Корисна порада
Розраховуйте необхідну кількість солі, виходячи з того, що на 10 кг капусти солі потрібно 200 г. Якщо ви використовуєте сіль «Екстра», візьміть її трохи менше.