Як змінити колір значка на робочому столі. Як зробити колір значків на робочому столі чорним.

Значок на « Робочому столі» може бути не тільки елементом, за допомогою якого користувач звертається до ресурсів свого комп'ютера. Іконки для папок і файлів також служать свого роду прикрасою, здатним зробити «Робочий стіл» більш індивідуалізованим. Щоб змінити вигляд і розмір значка , необхідно знати, до яких компонентам системи звертатися.
Інструкція
1
Будь значок на « Робочому столі» представляє собою невелику картинку. Ця картинка є цілісним елементом, тому налаштувань, що відповідають за зміну кольору значка , не існує. Зате ви можете змінити саму картинку (іконку) на будь-яку другу. Зробити це можна кількома способами.
2
Викличте компонент «Екран». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран». Інший варіант: клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній області «Робочого столу» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Відкриється діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Змінити вигляд іконок таких папок, як «Мій комп'ютер», «Мої документи», «Кошик» і «Мережеве оточення» можна кількома способами. В викликаному діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Теми». В групі «Тема» виберіть за допомогою списку, що випадає вподобане вам оформлення. Натисніть на кнопку «Застосувати». Це дозволить змінити вид названих елементів, при цьому всі нові значки будуть виконані в одному стилі.
4
Якщо ж ви хочете самостійно вибрати іконку для кожного елемента «Робочого столу», відкрийте вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У вікні "Елементи робочого столу» виділіть значок, вид якого хочете змінити, і натисніть кнопку «Змінити значок». У вікні «Зміна значка » натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть директорію, в якій збережено ваша іконка (вона може бути завантажена з мережі інтернет або зроблена вами самостійно). Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.
5
Вид значків для папок, які ви самі створили на « Робочому столі», змінюється за допомогою іншого компонента. Клікніть правою кнопкою миші по значку тієї папки, вид якої хочете змінити. У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть на кнопку «Зміна значка » в групі «Значки папок». Вкажіть директорію до нової іконці за допомогою кнопки «Огляд», підтвердіть зміни і застосуєте нові налаштування. Закрийте вікно властивостей.