Як збільшити меланін. меланін в організмі.

Меланин відповідає за пігментацію шкіри, райдужної оболонки очей, волосся і є захисним речовиною, що оберігає шкіру від дії ультрафіолетових променів. Щоб підвищити рівень меланіну, необхідно правильно харчуватися і застосовувати деякі фармацевтичні препарати.
Інструкція
1
Виробленні достатньої кількості меланіну сприяють амінокислоти тирозин і триптофан. Щоб наситити організм даними амінокислотами вживайте продукти тваринного походження: червоне м'ясо, печінка, яйця, вершкове масло, молоко і кисломолочні продукти. Також амінокислоти містяться в морепродуктах і рибі. Для насичення організму зазначеними амінокислотами достатньо з'їдати щодня 250-300 г м'яса або риби.
2
Горіхи, бурий рис, фініки, банани, містять велику кількість амінокислот, в тому числі тирозин і триптофан. Систематично вживаючи дані продукти, ви будете отримувати достатню кількість амінокислот, необхідних для вироблення меланіну.
3
Щоб амінокислоти були перетворені в меланін, необхідна достатня кількість ферментів, які ви можете отримати з устриць, пшона, кунжуту, печінки. Чим повноцінніше ви будете харчуватися, тим вище буде вироблення меланіну.
4
Додатково включите в раціон вітамінні комплекси групи В або комплекс вітамінів А, Е, С, В. Вживайте в достатній кількості червоні і помаранчеві овочі і фрукти, включіть в меню свіжовичавлені соки моркви, томатів, апельсинів і грейпфрутів.
5
Щодня включайте в раціон злаки, які можна отримувати, вживаючи хліб грубого помелу. Попередником меланіну є триптофан, який у великій кількості міститься в молочних продуктах, фініках і бобах.
6
Окрім продуктів для вироблення меланіну можна використовувати синтетичний аналог гормону меланокортину по торговим назвою «Меланотан-2». Але не використовуйте даний препарат без рекомендації лікаря. Засіб виписує лікар не тільки для збільшення рівня меланіну, але і в якості препарату, що знижує апетит, зменшує жировий прошарок в проблемних місцях, а також для попередження меланоми, що утворюється від нестачі меланіну.