Як прикрасити гаманець.

Хороший шкіряний гаманець відомого виробника не потребує прикрасі, а от виріб з текстилю можна перетворити на ексклюзивну вінтажну дрібницю за допомогою бісеру, шматочків шкіри або мережива.
Інструкція
1
Прикрасьте старенький шкіряний гаманець аплікацією зі шматочків замші та шкіри. Для цього акуратно розпоріть один з швів вироби. Виріжте з кольорових шматочків шкіри мотив для аплікації - сердечка, листики, яблучка. Виберіть фігурки на свій смак, головне, щоб у них не було гострих країв. Розкладіть деталі на поверхні гаманця. Якщо в якості мотиву ви вибрали листики і сердечка, прокладете акуратний шов по лінії симетрії, у листочків виведіть шов за межі шкіряної деталі, він символізуватиме держак. Бічні частини листочка або сердечка повинні вільно відгинатися. Квіточки можна пришити до гаманця за допомогою придатних гудзиків. Зашийте отвір, яке було зроблено для зручності пришивання.
2
Створіть справжній «бабусин» ридикюль, якщо у вас є старенький гаманець із застібками-бусинами. Якщо він вже порядком зношений, зробіть викрійку нових деталей, прокладете бічний шов, і акуратно потайними стібками пришийте до планки застібки. В якості зовнішнього матеріалу можна вибрати гіпюр і атлас, накласти їх один на одного. Можна використовувати замість гіпюру тонке мереживо. Не забудьте вшити в цей еклектичний гаманець внутрішню підкладку з м'якої тканини. В якості прикраси можна використовувати маленькі прозорі намистинки, просто пришити їх на мереживне полотно в хаотичному порядку.
3
Розшийте готовий гаманець , виготовлений з текстильного матеріалу. Для створення малюнка використовуйте бісер, паєтки та металізовані муліне підходящих відтінків. Намалюйте візерунок на папері. Це можуть бути квіти, дракони або «турецькі огірки». Щоб не робити зайвих вузликів, всуньте нитку в голку, підчепити пару ниточок матеріалу, з якого зшитий гаманець . Виведіть голку, витягніть нитку. Всуньте обидва кінці в вушко голки, почніть роботу. Не пробивайте виріб наскрізь в процесі пришивання бісеру та блискіток, просто підхоплюйте кілька ниток матеріалу. Сховайте кінець під паєтками, закріпіть.