Як утеплити підлогу на горищі.

Утеплюючи горищне приміщення, можна встановлювати теплоізоляцію як на склепіння даху, так і на пол . Але при цьому враховуйте те, для чого він вам надалі знадобитися. Якщо для складу віджилих свій термін речей, то майте на увазі, що після укладання теплоізоляційного покриття, на пол встановлювати важкі предмети можна, інакше він буде деформуватися. Тоді поверх утеплювача слід пол ожити ще один надійний пол .
Вам знадобиться
  • - утеплювач;
  • - рулетка;
  • - ніж або різак.
Інструкція
1
Перед утепленням горищного пол а розрахуйте тепловий коефіцієнт матеріалу, який буде ис пол ьзоваться в якості теплоізоляції. Його коефіцієнт повинен пол ністю відповідати вашому будовою, а також кліматичній зоні. Наприклад, в середній пол осе Росії товщина теплоізоляційного шару на стелі з розрахунку цегляної кладки повинна бути не менше 80 см. Для цього з успіхом підійде 100 мм мінвати, 120 мм скловати або 80 мм піно пол істірола. Менше ставити не рекомендується.
2
Зробіть жорстку основу, пол оживлений його на поперечні балки, так як пересуватися між балок покрівлі можна. Враховуйте, що ізоляцію слід укладати прямо на пол , а не на гідроізоляцію. Якщо вона присутня на пол у горища, її попередньо слід демонтувати. Покладіть між колодами каркаса мати першого шару ізоляції, вдавлюючи їх, проте залишаючи зазор для провітрювання пол а. Потім розстеліть і закріпіть кроквами другий шар. При різанні матеріалу слід орієнтуватися на відстань між сусідніми балками. Нарізайте ізоляцію шматками, ширина яких повинна бути приблизно на 3 см більше з кожного боку щодо цього розміру.
3
Розгорніть пол отніща. Ізоляцію розкачайте по всьому горищу. Покрийте матеріалом всі місця, звідки може проникати холодне повітря. Слідкуйте при цьому за тим, щоб теплоізоляційний матеріал не виходив за верхні краї балок. Зайве відріжте. Коли на горищі мається пароізоляція, то її край потрібно надрізати, а потім швидко нарізати на пол отніща.
4
Укладайте теплоізоляцію з найменшою кількістю стиків. Економити в цьому випадку не треба, тому що, намагаючись застосувати в справу все обрізки матеріалу, погіршите якість покриття, тим самим будуть порушені теплоізоляційні властивості. Теплоізоляційний матеріал (мінвата або скловата) може стикатися з електричними кабелями укладеними в короба. Металеві димоходи слід ізолювати від торкання з теплоізоляцією.