Як регулювати доводчик дверей. доводчик регулювання форум.

Дверний доводчик призначений для того, щоб двері закривалися сама. На зміну застарілим пружинам прийшли механічні регульовані доводчик і, які набагато більш зручні і практичні. Якщо щось в роботі доводчик а вас не влаштовує, ви можете легко усувати всі незручності і регулювати доводчик дверей у відповідності зі своїми побажаннями.
Вам знадобиться
  • - доводчик двері;
  • - інструкція із застосування.
Інструкція
1
Щоб зменшити швидкість закривання, поверніть регулювальний клапан проти годинникової стрілки. Щоб швидкість закривання стала більше, поверніть клапан за годинниковою стрілкою.
2
За допомогою іншого клапана відрегулюйте швидкість плескання. Для цього поверніть його проти або за годинниковою стрілкою, при цьому швидкість плескання збільшиться/зменшиться. Чи не прокручивайте клапана більш ніж на два оберти від крайнього положення, так як це загрожує порушенням налаштувань, втратою масла і, в кінцевому підсумку, виходом з ладу всього доводчик а.
3
Змініть силу натягу пружини. Для більш тугого відкривання поверніть спеціальну гайку за годинниковою стрілкою, щоб полегшити відкривання, поверніть її проти годинникової стрілки.
4
Відрегулюйте клапан, який передбачає захист від розорювання двері до кінця. Для зміни кута розорювання поверніть регулювальну гайку по/проти годинниковою стрілкою.
5
У деяких доводчик ах встановлена функція hold-open, з її допомогою встановіть двері у відкритому стані. Ця опція може знадобитися при необхідності тримати двері весь час відкритої, наприклад, при переїзді. Для цього відкрийте двері на 90? і затягніть фіксатор, щоб зняти фіксацію, просто потягніть двері на себе.
6
Якщо ви випробували всі перераховані поради, але відрегулювати доводчик бажаним чином не вдалося, можливо, справа в неправильному монтажі. Подивіться, повішена чи двері вертикально, чи правильно встановлено доводчик . Перевірте, гайка, яка регулює силу натягу пружини, повинна знаходитися напроти дверний петлі, а довжина змінюваного важеля повинна бути відрегульована так, щоб він був розташований під кутом 90? до коробки дверей. Якщо у вас є підозри, що доводчик встановлений неправильно, зніміть його і встановіть за всіма правилами.
Корисна порада
Щоб вам не доводилося постійно регулювати доводчик, щоб він довго і правильно працював, не заважайте йому робити свою роботу. Чи не підпирайте двері різними предметами, не закривайте її швидше або повільніше, що не висне і не катайтеся на двері.
В автомобілі «нашого часу» має бути все на вищому рівні. Зокрема для цього були розроблені авто доводчики дверей, за допомогою яких двері вашого автомобіля закривається без будь-яких зусиль.
Інструкція
1
Існують різні конструкції автомобільних доводчиків. Найпоширеніші - електричні. Вони встановлюються замість стандартних газових упорів, хоча й виглядають практично одінаково.Каждий варіант доводчика оснащений автоматичним запобіжником. Він не дасть закрити двері до кінця, якщо раптом в проріз потрапила ваша рука або відносно великий предмет.
2
Поки автомобільний доводчик не входить в стандартний пакет комплектації автомобілів, а пропонується як додаткова опція.
3
«Закривання» і «доведення» контролюються двома роздільними гвинтами регулювання скорості.Установіте швидкість «закривання», а потім швидкість «доведення» за допомогою регулювальних вінтов.Следіте за тим, щоб не сталася розгерметизація доводчика, що не викручуйте гвинти регулювання повністю.
4
Відрегулюйте швидкість «закривання» поворотом гвинта. Здійснюйте поворот гвинта регулювання за годинниковою стрілкою, це дозволить зменшити швидкість, поворот проти годинникової стрілки - збільшить швидкість.
5
Відрегулюйте швидкість «доведення» поворотом вінта.Поворачівайте гвинт регулювання за годинниковою стрілкою, це сприяє зменшенню швидкості, поворот проти годинникової стрілки - збільшить швидкість.
Зверніть увагу
Для кожного виду авто є конструктивно більш підходящий варіант доводчика. При виборі проконсультуйтеся з майстром, і підберіть найбільш підходящий варіант, щоб в майбутньому не виникало проблем в його функціональності.