Як зробити настінний календар.

Настінний календар з перекидними сторінками висить на стіні цілий рік. Тому багато серйозно ставляться до його вибору. Однак деяким не подобається той асортимент поліграфічної продукції, який пропонують магазини і ларьки. В такому випадку календар можна зробити самому.
Вам знадобиться
  • - 14 аркушів чистого паперу;
  • - пружина;
  • - дирокол.
Інструкція
1
Найпростіший шлях - скачати спеціальну програму для створення календарів, а потім роздрукувати отриманий результат. Якщо ж такого роду програми вам з якихось причин недоступні, зробіть по-іншому. Роздрукуйте вподобані 14 картинок або намалюйте їх. 2 листи йдуть на обкладинку. Внизу, під кожною з дванадцяти картинок, напишіть місяць, дні тижня і числа місяця. Якщо немає бажання писати і малювати, просто роздрукуйте панель і приклейте до малюнків.
2
Дироколом виконайте отвори вгорі кожного аркуша, а потім протягніть пружину. У вас вийде перекидний настінний календар . Роздруковані на принтері аркуші календаря будуть невеликого розміру. Якщо ви хочете зробити великий календар , вам потрібно або намалювати його на аркушах потрібного розміру, або знайти великі картинки і наклеїти їх над графіком і назвою місяця. На останньому аркуші зазвичай знаходиться сітка календаря наступного року.
3
Зробити календар -плакат ще простіше. Просто на великому аркуші папері намалюйте ваш календар . Або знайдіть плакат, а вже потім приклейте до нього сітку календаря. Якщо ви вирішили роздрукувати малюнки майбутнього календаря, будь він плакатом або перекидним, використовуйте тільки картинки з високою роздільною здатністю. В іншому випадку календар буде грубозернистим і негарним. Ретельно вибирайте саме зображення. Якщо це перекидний календар , вам належить милуватися картинкою місяць, а якщо це плакат - весь рік.
4
Можете спробувати створити календар в фотошопі. Ця програма не призначена конкретно для створення календарів, але вона включає в себе широкий спектр обробки зображень. Фотошоп встановлений практично на кожному комп'ютері, і спеціально для нього розроблено безліч відео-уроків. Ви освоїте цю програму без праці. Ну, а якщо жоден з варіантів вам не підійшов, можете вибрати найбільш якісний, але і найбільш дорогий варіант - замовте в спеціальній фірмі, що займається виготовленням поліграфії, той календар , який вам потрібен.
Як хочеться іноді зробити подарунок просто так, від душі своїми руками. Одним з варіантів такого подарунка є перекидний календарик. Він не тільки буде радувати ваших рідних, а й допомагати точно знати, яке сьогодні число. Звичайно, щоб заощадити час можна сходити, наприклад, в фотосалон і замовити календарик там, але це передбачає додаткові витрати. А зроблений календар вручну розповість майбутньому господареві про вашу турботу і ніжності.
Вам знадобиться
  • Щільний картон для основи і тонкий для самих листів, 13 фотографій, клей, простий календар, брошурувальна пружина і прикраси на ваш смак.
Інструкція
1
Зробіть основу. За формою вона повинна нагадувати піраміду і давати листам майбутнього календаря легко перекидатися. Оптимальна висота 14-15 см, ширина 19-20 см (для стандартних фотографій 10х15). Частина основи, яка є опорою, повинна бути рівною і твердо стояти на поверхні столу. При бажанні її можна прикрасити, або, приміром, обклеїти красивою самоклеющейся папером або стильною обгорткового папером.
2
Оформіть листи майбутнього календарика. Для цього розмір аркушів підганяється під розмір основи (можна трохи менше). На кожен лист приклейте фотографію і вирізаний місяць з календаря. Листи так само можуть прикрашатися, їх зовнішній вигляд результат вашої фантазії. Складіть листи в правильному порядку.
3
Останнім моментом у створенні такого оригінального подарунка є кріплення аркушів на основу. Це робиться за допомогою брошурувальна пружини. Необхідно кріпити сторіночки так, що б згодом вони могли вільно перегоратися на основі. Календар готовий. Оцініть його зовнішність і в міру необхідності прикрасьте.