Як зробити кольори на фото яскравіше.

Фотографія , зроблена при невдалому освітленні на автоматичних настройках, може здатися тьмяною в порівнянні з яскравими квітами, які ви спостерігали під час зйомки. Звичайно, можна повернутися, налаштувати колірний баланс і зробити інше фото. Якщо ж це неможливо, скористайтеся інструментами кольорокорекції в програмі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте оброблювану картинку в графічний редактор і створіть копію існуючого шару. Це можна зробити опцією Dublicate Layer з меню Layer. Дана дія дасть можливість застосувати фільтр не до початкової фотографії, а до її копії та порівняти результат корекції з оригінальним фото.
2
Насиченість кольору в Photoshop можна збільшити за допомогою фільтра Hue/Saturation. Для роботи з ним відкрийте вікно налаштувань за допомогою опції Hue/Saturation з групи Adjustments меню Image.
3
Із списку Edit виберіть колір, насиченість якого ви збираєтеся збільшити: червоний, жовтий, зелений, блакитний, синій або помаранчевий і змініть параметр Saturation, пересунувши вправо слайдер або ввівши числове значення в полі поруч з регулятором.
4
При зміні насиченості окремих кольорів може виявитися, що змінює колір присутній не тільки на об'єкті, який ви фотографували, але й у складі цифрового шуму в тінях. Збільшення насиченості кольору дасть можливість цьому шуму проявитися у всій своїй красі. Щоб уникнути такого ефекту, закрийте вікно фільтра, натиснувши на хрестик у верхньому правому його кутку, виберіть один з інструментів групи Lasso і виділіть область зображення, в якій вам потрібно збільшити насиченість того чи іншого кольору.
5
У разі якщо шум того кольору, насиченість якого ви збираєтеся збільшити, розташовується на невеликій ділянці зображення, виділіть ділянку з шумом і інвертуйте виділення опцією Inverse з меню Select.
6
Запустіть фільтр Hue/Saturation і відрегулюйте насиченість вибраного кольору. Після створення виділеної області фільтр буде застосовуватись тільки в межах виділення.
7
Можна уникнути появи яскравого колірного шуму іншим способом, збільшуючи насиченість окремих квітів не більше, ніж на десять одиниць. Така зміна дозволить відредагувати кольору, не зачіпаючи шум. Застосуйте до зображення фільтр натисканням на кнопку ОК.
8
Відрегулюйте яскравість і контраст картинки фільтром Brightness/Contrast з тієї ж групи Adjustments.
9
Порівняйте результат зміни кольорів з вихідною фотографією, збільшивши прозорість відредагованого шару. Це можна зробити, зсунувши вліво регулятор Opacity в палітрі шарів. Якщо виявилося, що кольори на зміненому зображенні вийшли занадто яскравими, відрегулюйте прозорість шару, до якого застосовувалися фільтри так, щоб отримати оптимальне поєднання вихідного і відредагованого зображення.
10
Збережіть фотографію опцією Save As з меню File в формат jpg. Якщо ви збираєтеся завантажувати картинку в інтернет, можете використовувати для збереження команду Save for Web з того ж меню.