Як створити вин і пароль.

UIN (Universal Identification Number) - унікальний ідентифікаційний номер, що привласнюється кожному користувачеві при створенні облікового запису в програмі ICQ і використовуваний надалі.
Інструкція
1
Завантажте дистрибутив програми ICQ з офіційного сайту або скористайтеся можливістю скачування одного з клієнтських додатків - Miranda, Trillian, QIP, Simple Instant Messenger або Jimm (для мобільного телефону) - залежно від встановленої операційної системи.
2
Запустіть виконуваний файл програми і дотримуйтесь рекомендацій майстра установки.
3
Підтвердіть згоду з ліцензійною угодою про використання програмного забезпечення і впевніться у наявності активного інтернет-підключення.
4
Дочекайтеся завершення автоматичної установки програми (за замовчуванням місцем збереження буде вибрано C: Program FilesICQ) і введіть необхідні дані в форму реєстрації нового користувача.
5
Визначте тип використовуваного інтернет-з'єднання і застосуєте прапорець на полі LAN User при підключенні через локальну мережу або виділену лінію.
6
Введіть бажане ім'я користувача в поле Nickname і вкажіть дані реального імені користувача в поле First Name.
7
Вкажіть адресу електронної пошти в поле E-mail і свою стать в рядку Gender.
8
Введіть значення бажаного пароля в поле Choose password і підтвердіть свій вибір повторним введенням того ж значення в поле Confirm password.
9
Виберіть контрольні запитання та збережіть відповіді на них для можливості відновлення даних реєстрації.
10
Введіть значення символів на картинці і натисніть кнопку submit для підтвердження запиту на отримання UIN.
11
Дочекайтеся отримання повідомлення електронної пошти з необхідним індивідуальним номером і перейдіть за вказаним посиланням для завершення процесу реєстрації.
12
Запустіть програму ICQ і вкажіть дані отриманого Universal Identification Number (UIN) і вибраний пароль у відповідних полях вікна пріложенія.14. Натисніть кнопку «З'єднати» для завершення процесу установки програми.