Як зберегти молодість шиї.

Краса жінки складається з багатьох складових. Найважливіший момент - молода, доглянута шкіра. З віком вона втрачає свою пружність і еластичність, і це особливо помітно, наприклад, на шиї. Зберегти цю область привабливою допоможуть кілька методів.
Інструкція
1
Для збереження краси своєї шиї та запобігання її потемніння витрачайте кілька хвилин на день на її очищення. Для цієї процедури підійдуть лосьйони, використовувані для обличчя. Важливо протирати шкіру шиї знизу вгору. Ви також можете приготувати відвар з трав - ромашки, липи, м'яти. Зробіть відвар, остудіть і процідіть. Протирайте шкіру змоченим у відварі ватним тампоном вранці і ввечері. Відвар зберігайте в холодильнику.
2
Секрет збереження молодості - її зволоження. Ваш звичайний крем для обличчя відмінно підійде для цих цілей. Краще, якщо він буде з підтягуючим ефектом. Для шиї потрібно зовсім невелика його кількість, не прагніть за один день виправити недоліки своєї шиї жирним шаром крему.
3
Робіть компреси. Наприклад, з масел. Візьміть абрикосове, персикове або оливкове масло, нагрійте його приблизно до 40 градусів. Змочіть у теплому маслі марлю, відіжміть. Покладіть марлю на шию, укривши зверху поліетиленовим пакетом і шарфом. Полежте п'ятнадцять хвилин, потім видаліть надлишки масла звичайною водою.
4
Виконуйте вправи для збереження пружності шиї . Банальні поплескування тильною стороною долоні протягом п'яти хвилин кожен день будуть тримати шкіру в тонусі. Також корисні нахили голови вгору-вниз-вліво-вправо, витягування підборіддя вперед. Важливо виконувати всі рухи повільно. Не поспішайте, інакше вам загрожує запаморочення, а, можливо, і розтягнення м'язів.
5
Слідкуйте за поставою. Постава впливає не тільки на стан хребта, але й на роботу внутрішніх органів, а також на стан шиї . Опущена голова і запалі плечі приведуть до того, що шкіра на шиї втратить свою пружність набагато швидше, ніж могла б. Тримайте голову високо піднятою, розпрямляйте плечі.