Як дізнатися свою стихію. тест на визначення свій стихії чакри.

Дізнатися свою стихію людина намагається відразу ж, як тільки почує про це. Думка про заступництво чогось абстрактного пробуджує в людині сильне цікавість, тому питання про стихії задаються все частіше і частіше. Вплив астрології зараз досить сильне, тому питання про віру вже не ставиться. Знаючи, який стихії належиш, легше планувати своє життя, обставити дім, дізнатися особливості свого характеру.
Інструкція
1
Способів визначення стихії можна відшукати безліч. Але не завжди це буде відповідати людині. Визначивши, наприклад, свою стихію як вогонь, людина помічає деколи схильність до іншої стихії. Це пояснюється тим, що в кожна людина перебувати під впливом всіх стихій. Тому може траплятися не таку невідповідність.
2
Визначення стихії лежить в основі вивчення дати народження. Передбачається, що в момент народження людина перебуває сильніше під впливом тієї стихії, яка панує в цей день. Але тут теж не так все просто. Згідно астрології стихія прив'язується до певних знакам зодіаку. Вогню відповідає Овен, Лев, Стрілець. Діва, Телець, Козеріг відповідатимуть Землі. Повітря протегує Близнюкам, Терезам, Водоліям. Вода відповідає Раку, Скорпіону і Рибам.
3
Також виділяють стихію сезонів. Вогонь протегує весні (22 березня - 21 червня). Земля буде відповідати льоту (22 червня - 23 вересня). Повітря - осінь (24 вересня - 21 грудня). Вода - зима (22 грудня - 21 березня). Таким чином, можна проводити паралель стихій знаків зодіаку і сезонів. Наприклад, людина, народжена 10 травня, буде тельцем, значить його стихія земля. Водночас він народжений навесні, а стихія весни - вогонь.
4
Далі стихії розподіляються по епохах. Епоха Землі (липень 1899 по червень 1949р.). Епоха Повітря (липень 1949р. По червень 1999р). Епоха Води (липень 1999р. По червень 2049).
5
Можна використовувати онлайн тести для визначення стихій. Для цього варто ввести відповідний запит в пошуковику.