Як писати на стінах красиво.

В похмурому урбаністичному пейзажі сучасних міст так не вистачає яскравих живих фарб. Графіті підриває цю проблему. Навчіться красиво писати на стінах будь-якої площі і фактури.
Вам знадобиться
  • - рукавички;
  • - розчинник;
  • - балони з фарбою;
  • - кепи (насадки на балони).
Інструкція
1
Світовий досвід графіті виділив декілька красивих стилів написання на стінах . «Тров ап» - широкі букви простого, але в теж час вільного накреслення, що перекривають один одного в першій частині літери. «Баббл» - круглі літери, схожі на надуту жуйку. «Блокбастерс» - широкі прямі букви. Цей стиль добре підходить для написи на величезних поверхнях стін. Визначтеся зі стилем написи і намалюйте спочатку її на папері.
2
Приготуйте поверхню стіни, на якій будете зображати написи-графіті. Знайдіть поблизу уламок цеглини або камінь і очистіть стінку від бруду й старої фарби. Бетонну або дерев'яну стіну без покриттів, або на якій раніше не було ніяких написів, рекомендується заздалегідь забарвити світлою нітрофарбою для зовнішніх робіт. Це можна зробити валиком або пензликом.
3
В графіті-шопі або автомагазині купите балони з фарбою для графіті різних кольорів. Балони з фарбою розрізняються закачуванням: вона буває з високим або з низьким тиском. При високому тиску закачування фарби в балоні фарба виходить швидше і лінія виходить щільніше, при низькому, відповідно, - повільніше, і лінія малюється менш щільна.
4
Там же в графіті-шопі можна купити насадки на балони - кепи. Різні кепи - для різної товщини змальованих ліній. Кеп, який вже знаходиться на купується балоні, стандартної середньої товщини, приблизно 3-4 сантиметри.
5
Одягніть рукавички для господарських робіт, щоб не забруднити руки, або використовуйте розчинник з ганчір'ям.
6
На стіні намалюйте начерк, опрацьований раніше на папері. Використовуйте для начерку якусь із куплених фарб з тонким кепом. Натискаючи на кеп, одночасно ведіть рукою з балоном зліва направо або зверху вниз. Відстань від балона до стіни при малюванні має бути приблизно 20 сантиметрів. Видаляючи або наближаючи балон при забарвленні можна регулювати товщину одержуваної лінії, а так же її щільність.
7
Після того як готові контури майбутньої написи, можна приступити до її закраске. А потім і до обведення, але вже більш контрастним кольором. Наприклад, чорним. Сучасна фарба для графіті швидко сохне, тому малювати по пофарбованому шару можна відразу, не чекаючи його висихання.
8
зафарбування написи краще виробляти товстим кепом, який може давати ширину лінії близько 10 сантиметрів. Обведення зазвичай роблять тонким кепом товщиною 1-2 сантиметри.
Корисна порада
Щоб не отруїтися шкідливими випарами від фарби, купіть респіратор.