Як визначити, хто ти за гороскопом. Хто ти по знаку зодіаку.

Гороскоп - це астрологічний прогноз долі окремої людини, цілих спільнот, міст або держав залежно від положення небесних світил. Найпопулярніші гороскопи будуються на приналежності людини залежно від часу народження до якогось знаку зодіаку. Східний зодіакальний календар заснований на 12-річному циклі, де кожному місячним році відповідає своє тварина.
Вам знадобиться
  • Година, день і рік вашого народження.
Інструкція
1
Якщо дата вашого народження припадає на час, коли один знак змінює інший, то ті, хто народжені до 12 години дня відносяться до попереднього знаку.
2
Використовуйте дату вашого народження, щоб визначити ваш зодіакальний сімвол.21 березня - 20 квітня - Овен21 квітня - 20 травня - Телец21 травня - 20 червня - Блізнеци21 червня - 20 липня - Рак21 липня - 21 серпня - Лев22 серпня - 21 вересня - Дева22 вересня - 22 жовтня - Веси23 жовтня - 21 листопада - Скорпіон22 листопада - 20 грудня - Стрелец21 грудня - 19 січня - Козерог20 січня - 18 лютого - Водолей19 лютого - 20 березня - Риби
3
Багато сучасних астрологи стверджують, що дані кордону були затверджені на асамблеї Міжнародного астрономічного союзу в далекому 1928 році, а за цей час річний шлях руху Сонця серед зірок помінявся і включає в себе тринадцятий зодіакальне сузір'я - Змієносець. Було запропоновано реформувати зодіакальний круг, внести в нього це сузір'я, якому будуть відповідати люди, народжені між 30 листопада і 17 грудня, і змістити інші знаки зодіаку, відповідно до сучасного стану справ. Але поки це рішення ще не затверджене, перевіряючи свій гороскоп, ми орієнтуємося на традиційний зодіакальний круг.
4
Китайський гороскоп будується на приналежності людини, за датою народження, до певного місячним році. Якщо ви народилися в січні або лютому, ваш місячний рік може відрізнятися від вашого сонячного року рожденія.Найдіте в мережі інтернет таблицю, в якій вказані дати початку і закінчення місячних років і тварини-символи року. Подивіться, яка тварина підходить вам по року і датою народження. Це можуть бути Щур, Кролик, Дракон, Бик, Тигр, Змія, Вівця, Мавпа, Кінь, Півень, Собака або Кабан. Тепер ви можете шукати свій китайський гороскоп.
Корисна порада
Існує ще кілька відомих, але менш популярних гороскопів. Зороастрійський гороскоп заснований на 32 літньому календарному циклі, де у кожного року своє тварина-покровітель.В гороскопі друїдів кожен рік був поділений на два відрізки, в яких виділяли 18 парних періодів і 4 дні сонячного рівнодення і сонцестояння. Так вийшло 22 дерева, складові гороскоп друідов.Індійскій гороскоп заснований на 27 знаках місячного зодіаку.