Як фарбувати карі очі олівцем. Як фарбувати очі олівцем великі карі очі.

Як відомо, очі - це дзеркало душі, саме тому дуже важливо вміти підкреслювати їх природну красу. Зробити це можна за допомогою олівця для очей, який, на сьогоднішній день, є одним з універсальних косметичних засобів. Щоб підведення очі виглядали привабливо і гармоніювали з особою, необхідно дотримуватися кількох простих прийомів.
Вам знадобиться
  • - олівець для очей;
  • - дзеркало;
  • - живильний крем для повік;
  • - папір;
  • - ватяна паличка.
Інструкція
1
Для початку виберіть найбільш підходящий олівець. Він повинен бути якісним, досить м'яким і легко точиться, не кришиться. Потім потренуйтеся наносити чіткі і плавні лінії на шкірі руки або на папері, це допоможе досягти впевнених рухів. Якщо у вас стало добре виходити, можна переходити до підведення очей.
2
Підготуйте шкіру повік для нанесення макіяжу, завдавши на неї живильний крем. Змочіть верхню повіку за допомогою ватної палички, візьміть олівець і, тримаючи його направленим в сторону, почніть вести лінію від внутрішнього кута очі вздовж верхньої повіки. Постарайтеся, щоб лінія проходила близько до вій. Якщо при цьому верхня частина лінії виходить не дуже рівною, її можна розтушувати тінями або ж підтерти за допомогою ватного кульки.
3
Проведіть лінію таким чином, щоб вона повторювала форму очі і зверху доходила до його краю. Що стосується нижньої повіки, то його повністю підводити не потрібно. Оформіть зовнішні куточки очей, щоб вони плавно йшли вгору, це додасть елегантності.
4
Якщо ви хочете створити більш натуральний ефект, то почніть вести лінію від середини очі і завершите її тонким, коротким штрихом у напрямку до перенісся, при цьому, не доводячи стрілку до кінця.
Зверніть увагу
Олівець для очей обов'язково повинен бути гіпоалергенним, так як шкіра повік дуже чутлива і схильна до подразнення. При купівлі олівця зверніть увагу на його грифель, якщо на ньому є ледь помітний білий наліт, то, найімовірніше, термін придатності косметичного засобу закінчується.
Корисна порада
Щоб руки не тремтіли, можна поставити їх ліктями на стіл. Чим твердіше олівець, тим складніше буде нанести чітку і рівну лінію, але і занадто м'яким олівцем провести ідеальну лінію не вийде, тому намагайтеся вибирати олівці з середньою м'якістю. Щоб лінія була рівніше, виконуйте підводку маленькими штрихами.