Як запобігти появі родимок.

Родимка або невус є вродженим пороком розвитку шкіри або доброякісною пухлиною, яка має вірусну природу, яка утворилася протягом життя. Родимки являють собою скупчення клітин шкіри з величезною кількістю пігменту.
Інструкція
1
Відмовтеся від частого перебування на яскравому сонці без захисного крему з високим фільтром, особливо в період часу з 11-17 годин. Якщо на вашому тілі досить велика кількість родимок , намагайтеся максимально скоротити час перебування на пляжі, не засмагати, вибирайте закритий одяг. Ультрафіолет знижує імунітет організму і призводить до пошкодження генетичного матеріалу пігментних клітин.
2
З цієї ж причини відмовтеся від відвідування солярію, особливо якщо ви не досягли 28-річного віку (згідно ВООЗ). Особливу обережність дотримуйте, якщо ви є володарем рудого волосся, світлої шкіри, блакитних очей. Шкіра таких людей найбільшою мірою схильна до сонячних опіків, які згодом можуть спровокувати поява нових родимок .
3
Враховуйте, що відображення променів сонця від поверхні води, снігу або піску збільшує кількість ультрафіолетового випромінювання, що потрапляє на шкіру, в два рази.
4
Зверніть увагу на свою спадковість. Якщо ваші близькі родичі страждають такою патологією, як синдром множинних диспластичних невусів, є ймовірність того, що у вас виникнуть такі ж проблеми. Зверніться до фахівців для проведення медико-генетичної консультації. Спостерігайте за пігментними плямами.
5
Регулярно оглядайте своє тіло на предмет появи нових родимок . У разі різкого збільшення їх числа, негайно зверніться до фахівця. Також не відкладайте візит до лікаря, якщо звичні родимки, не викликає раніше ніяких занепокоєнь, раптом стали рости, збільшилися в розмірі або змінили колір.
Зверніть увагу
У грудних дітей родимки практично відсутні. Однак вони можуть з'явиться вже на першому році життя.
Корисна порада
Зараз в медицині широко поширений метод лазерного видалення родимок. В результаті такого лікування слідів операції практично не залишається. До того ж вона цілком безболісна. Існують також і інші методи видалення невусів: кріодеструкція, електрокоагуляція і т.д.