Як розкрутити альбом.

Шоу-бізнес розвивається настільки швидко, що буває важко встежити за виходом нескінченного потоку музичних кліпів, альбомів , пісень, фільмів і т.д. Щоб ваш альбом не загубився на тлі інших, потрібно приділити увагу його PR.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - журналісти.
Інструкція
1
Продумайте і запустіть рекламну кампанію. Без масивної рекламної підтримки сьогодні важко просунути що-небудь. Проведіть аналіз цільової аудиторії, з'ясуйте, які канали комунікації краще задіяти. Наприклад, альбоми для пенсіонерів поки не раціонально рекламувати в інтернеті, т.к. чисельність цільової аудиторії, що користується цим каналом, вкрай мала.
2
Проведіть прес-конференцію за участю автора «розкручуваного» альбому. Ретельно підготуйтеся до цього заходу. Розішліть в спеціалізовані видання прес-релізи із запрошенням на конференцію. Найкраще направляти їх конкретним журналістам, які з більшою ймовірністю зацікавляться вашою пропозицією. Продумайте мова, постарайтеся зробити інформацію цікавою. Після успішно проведеної прес-конференцією в ЗМІ з'явиться ряд публікацій зі згадуванням про вихід нового альбому.
3
Створіть вірусне відео. На даний момент це є одним з найбільш ефективних засобів просування, особливо серед молоді. Вірусний ролик може не потребувати жодних затрат на своє створення, але при цьому зібрати значну число переглядів. Суть цього методу полягає в тому, що людина, побачивши щось цікаве в інтернеті, ділиться цим зі своїми друзями. Поступово кількість глядачів збільшується, а популярність відео зростає. Одним із прикладів є відео бійки Павла Волі, яке було створено в рамках PR-кампанії його першого альбому.
4
Працюйте з громадськістю. Тут немає якихось певних способів, які точно зацікавлять вашу цільову аудиторію. Велику роль грає ефект несподіванки і новизни. Можна влаштовувати різні конкурси, виходити на вулиці міста, спонсорувати заходи та т.д.
5
Постійно згадуйте про вихід нового альбомі. Творчість знаменитостей завжди знаходиться в центрі уваги. Тому якщо співак сам говоритиме про вихід свого нового альбому при зустрічі з журналістами, це не залишиться непоміченим.