Як утеплити Daewoo Nexia.

Деу Нексія - сучасний автомобіль, розрахований на використання в країнах з холодним кліматом. Випускається з достатньою теплоізоляцією, але в цілях здешевлення виробник не ставить теплоізоляцію капота. Це утеплення виготовляється самостійно за допомогою наявної у продажу фольгованій теплоізоляції.
Вам знадобиться
  • - фольгований ізолон (краще спеціальний для сауни) товщиною не менше 8 мм;
  • - кліпси кріплення (ідеально підходять волговские);
  • - ніж, липка стрічка, хомути, клей
Інструкція
1
Лист изолона прикладіть до внутрішньої поверхні капота і розмітьте заготовку. Контури обведіть крейдою або маркером. При вирізанні передбачте невеликий запас. Вирізану заготовку закріпіть за допомогою липкої стрічки для зручності подальших робіт. Потім зробіть необхідні отвори для кліпс, притискаючи теплоізоляцію до металу. Остаточно закріпіть ізоляцію кліпсами.
2
Покладіть на радіатор смугу ізоляційної стрічки клейовим шаром вгору і закрийте капот. Ізоляційна стрічка приклеїться до матеріалу і вкаже місце відрізу. Подрежьте теплоізоляцію по краях, на ребрах капота, по внутрішньому краю моторного відсіку. В місці зіткнення з акумулятором накрийте шматком пластика.
3
Проведіть профілактичні роботи системи опалення. Особливо актуальні вони для старих машин. Прочистите і промийте радіатор. Як правило, потік повітря від грубки після цього стає більш гарячим. В зимовий період експлуатації закрийте радіатор картонкою або листом изолона (що ефективніше).
4
Утепліть трубопроводи опалювальної системи. Це скоротить втрати тепла у вступнику в салон гарячому повітрі. Для цього виріжте шматок теплоізоляційного матеріалу і оберніть їм трубопровід. Потім закріпіть за допомогою хомута або хорошого контактного клею.
5
Також на старому автомобілі замініть ущільнювачі дверей. Щоб виявити місця пошкодження старих ущільнювачів вимийте автомобіль на мийці. Просочилася вода вкаже місця зносу і обриву. Нові ущільнювачі коштують недорого, тому не економте і не ремонтуйте їх.
6
Придбайте і встановіть на сидіння підігріваються чохли. Рульове колесо також оснастите підігрівом. Це не тільки дозволить зігрітися, сідаючи в автомобіль, але і підвищить комфортабельність салону і вартість при його продажу. Для водія підігрів спини буде ще й профілактикою остеохондрозу і радикуліту.
7
Якщо комплексу проведених заходів виявиться недостатньо, і ви захочете зробити Нексию ще тепліше, зробіть додаткову теплоізоляцію салону. Дана операція відрізняється високою трудомісткістю і тривалістю, тому робити її краще в професійній майстерні.