Як описати свій професійний образ. приклад професійного образу.

При пошуку нової роботи здобувачеві необхідно скласти грамотне резюме. Крім перерахувань місць навчання і роботи, буде потрібно описати свій професійний образ . Він складається з декількох складових: професійних досягнень, професійного досвіду і додаткових навичок.
Інструкція
1
Опишіть свої ключові навички. Почніть з представлення того виду діяльності, в якому найкраще розбираєтесь і вважаєте себе досить кваліфікованим. Вкажіть, чому ви вважаєте себе фахівцем в цій галузі. Не вмикайте в цей розділ свої функціональні обов'язки з попередніх робочих місць і не вказуйте свої особисті якості. Тільки чисто професійні досягнення, вони повинні виглядати, як опис товару з усіма корисними свойствамі.В кінці цього розділу детально розпишіть свої головні досягнення, які будуть найбільш важливі для даного конкретного роботодавця. Це може бути користь компанії, виражена в цифрах: збільшення обсягу продажів на певну кількість відсотків або зниження витрат на конкретну суму. Справити бажане враження на роботодавця можна конкретними фактами, вони будуть підтверджувати ваше прагнення приносити організації фінансову вигоду.
2
Наступним пунктом буде опис професійного досвіду. Тут докладно розпишіть свою трудову біографію, почніть з останнього місця роботи. Крім профілю організацій та своїй попередній посаді, в цьому пункті повинні бути детально вказані досягнення за кожним місцем роботи. Якщо був кар'єрний ріст всередині якої або компанії, про це теж варто згадати. Якщо досвіду у вас мало, робіть в описах акцент на хорошу теоретичну підготовку в області передбачуваних функціональних обязанностей.В кінці опису кожного свого попереднього місця роботи вкажіть причини переходу в іншу організацію. Тут називайте такі причини, як зміна сфера діяльності, відсутність професійного зростання і т.д. Ні в якому разі не пишіть про конфліктні ситуації з керівництвом або з колективом, а також те, що ви хронічно не виконували занадто завищені плани. Це негативно позначиться на думці про вас.
3
Додатково про ваш професійний образ е слід перерахувати свої навички володіння комп'ютером, іноземними мовами. У розділі додаткової інформації вкажіть наявність закордонного паспорта, відкритих віз, можливості тривалих відряджень та наявність автомобіля, який ви готові використовувати у службових цілях.
4
Останнім завершальним штрихом є описи особистих якостей і ваших інтересів поза робочим часом. Не пишіть про стандартні якості кшталт комунікабельності та стресостійкості. Вкажіть свої реальні переваги: терпіння, вміння згладжувати конфліктні ситуації, педантичність і т.д., в залежності від того, які з них будуть пріоритетними на даній посаді. А в описі своїх інтересів згадайте ті, які характеризують вас як образ ованного і ерудованого людини.