Як зберегти електроенергію.

Оплата витрат за електроенергію віднімає значну частину сімейного бюджету. Щоб їх скоротити, слід провести комплекс заходів по економії, які не порушать комфортного проживання, але допоможуть значно знизити суму з оплати в квитанції.
Вам знадобиться
  • - багатотарифні прилади обліку;
  • - енергозберігаючі лампочки;
  • - щоденна економія.
Інструкція
1
Значну економію електроенергії дає установка багатотарифних приладів обліку, які дозволяють проводити оплату за різними тарифами протягом доби. Найдешевший тариф при установці будь-якого електролічильника - це ніч з 23 години до 6 ранку. В цей час раціонально використовувати прилади великий енергоємності, такі як пральна і посудомийна машина, сушильне обладнання, праска, духовку.
2
Якщо ви не можете використовувати енергоємні прилади в нічний час, купуйте трехтаріфний лічильник, який враховує витрату електроенергії за трьома різними тарифами протягом дня. Користуйтеся приладами під час найдешевших тарифів.
3
Додаткову економію ви можете отримати, якщо всі прилади будете запускати при максимальному завантаженні барабана, наприклад повне завантаження пральної і посудомийної машини дозволяє економити не тільки електроенергію , але і миючі засоби.
4
Встановіть у всіх кімнатах енергозберігаючі лампочки. Коштують вони значно дорожче, але дозволяють заощадити 75% електроенергії і працюють в декілька разів довше звичайних лампочок розжарювання. Включайте всі прилади освітлення в міру необхідності і відразу вимикайте, як тільки така необхідність відпала.
5
Використовуйте телевізор, комп'ютер, відеоапаратуру в міру необхідності. Відключайте всі прилади, якщо ви виходите у справах або спите.
6
Купіть чайник-термос. Він зберігає воду гарячою протягом восьми годин і вам не доведеться додатково гріти його протягом дня. Ви зможете, весь день пити каву і заварювати чай в пакетиках, не вдаючись до додаткової витрати електроенергії.
7
Якщо ви систематично будете дотримуватися правил економії, то зможете витрачати значно менший обсяг грошових коштів щомісяця. За один рік економія складе 35-45%, а при використанні енергозберігаючих лампочок ви заощадите не менше 75% електроенергії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IHm6jMpafgk