Як встановити пароль на мережеві папки.

При роботі в мережі іноді буває необхідно зробити обмежений доступ до інформації на одному з комп'ютерів. У користувачів можуть бути різні права при роботі з документами: читання, редагування або можливість створювати і видаляти файли.
Інструкція
1
Обмежити доступ можна, поставивши пароль на мережеву папку з документами. Для цього потрібно мати права адміністратора або досвідченого користувача (Power user). В «Панелі управління» розкрийте піктограму «Властивості папки», переходите у вкладку «Вид» і зніміть прапорець з пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів».
2
Клацніть правою клавішею по папці, до якої потрібно встановити загальний доступ. Якщо у вас файлова система FAT32, у випадаючому меню вибирайте опцію «Загальний доступ і безпека».
3
Переходьте у вкладку «Доступ» і включайте радіокнопку «Відкрити спільний доступ ...». Інші користувачі бачитимуть ім'я папки, яке ви вкажете в полі «Загальний ресурс». Воно може відрізнятися від фактичного імені. Щоб обмежити доступ до папки, перемикач «Граничне число користувачів» поставте в положення «Не більш» і введіть потрібне значення. Натисніть «Додати» і налаштуйте дозволу на доступ.
4
В розділі «Групи або користувачі» використовуйте кнопки «Додати» і «Видалити», щоб створити список користувачів з різними правами. Для кожного учасника або групи в розділі «Дозволи» визначте права, зазначивши прапорцем пункти «Повний доступ», «Зміни» або «Читання». Натисніть «Кешування», щоб задати параметри автономного управління файлами. Іконка папки з відкритим доступам змінюється: під нею з'являється зображення відкритої долоні.
5
Якщо використовується NTFS, для установки параметрів доступу переходите у вкладку «Безпека». При першій спробі встановити допуск до папки у вкладці «Доступ» система пропонує запустити «Майстер налаштування мережі» або перейти по посиланню «Якщо ви розумієте потенційну небезпеку ... клацайте тут». Вибирайте зручний для вас спосіб і задавайте параметри доступу до папки.
6
Клацайте правою клавішею миші по піктограмі "Мій комп'ютер" і вибирайте опцію «Управління» з випадаючого меню. Розкрийте оснастку «Локальні користувачі». В папках «Користувачі» та «Групи» задайте пароль і права доступу для кожного запису. Для цього викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші і використовуйте команди «Поставити пароль » і «Властивості». При спробі відкрити папку система зажадає ввести логін і пароль , наприклад, «Гість» 12345 або «Невидимка» noshow.
7
Якщо вкладка «Безпека» недоступна, натисніть Win + R і введіть gpedit.msc в рядок "Відкрити". Розкрийте оснастку «Конфігурація користувача», потім «Адміністративні шаблони» і «Компоненти Windows». В папці «Провідник» знайдіть політику «Видалити вкладку« Безпека »». Якщо її стан - «Включена», викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші і натисніть «Властивості». Змініть стан на «Не задана».
Зверніть увагу
На комп'ютері під керуванням Windows Home Edition немає можливості ставити пароль на папки.