Як додати канали зі супутникової тарілки.

Установка супутникової антени відкриває доступ до величезної кількості телевізійних каналів, про існування яких ви раніше навіть не уявляли. Але що робити, якщо серед сотні з гаком каналів не виявилося того, який вам найбільше потрібен? Виявляється становище можна виправити.
Інструкція
1
Не найкращий з точки зору матеріальних витрат, але ефективний спосіб збільшити число телеканалів - додати ще одну тарілку. Додаткову антену закріпіть поруч з вже діючою, налаштуйте її і з'єднайте лінійний конвертор з комутатором (дисек), до якого підключена діюча антена. Таким чином, додатковий сигнал після відповідного налаштування прийматиметься вашим телевізором.
2
Є й інші способи збільшити кількість супутникових каналів. Після того, як ви зафіксували сигнал з супутника, ретельно проскануйте необхідний вам передавач супутника (транспондер) за допомогою ресивера.
3
Після цього визначитеся з цікавлять вас каналом і супутниками, які його транслюють. На території Росії більшість «тарілок» приймають сигнал від Hotbird, Siriusі Amos. В інтернеті є список каналів, які кожен з них транслює - налаштуйтеся на потрібний вам.
4
Потім знайдіть в списку транспондерів настройки супутникових каналів. Ця інформація теж є в інтернеті. Якщо ж пошуки потрібного вам каналу або супутника виявилися безуспішними, введіть у пошуковик таку інформацію: лінгсат 4W або 5Е, 53Е, 75Е, 40Е і т.п. Таблиці на лінгсате представлять вам всю необхідну інформацію для налаштування каналу.
5
Далі слід зайти в меню тюнера вашої супутникової антени і вибрати розділ, де знаходяться налаштування супутникової головки і ресивера. Зі списку виберіть потрібний вам транспондер або додайте новий, який ви знайшли в інтернеті за допомогою налаштувань.
6
Після цього можете починати сканування за допомогою пульта дистанційного керування. У випадку виниклих утруднень ви можете скористатися підказками внизу екрана. Отже, перед вами з'явилося меню з декількома режимами сканування - ручний, сліпий пошук, автосканування і пр. Якщо ви з цим ніколи не мали справи, включите автопошук і знайдіть потрібний канал. У разі невдачі внесіть настройки потрібного транспондера в список «вручну» і зробіть повторне сканування.