Як лікувати втрату пам'яті.

Втрата пам'яті може бути легкою і короткочасною. Якщо ви забули ключі або інші дрібні предмети, то це цілком нормально. Якщо ви не можете згадати, як вас звуть і де ви живете, то це серйозне захворювання, яке може бути викликане різними причинами. Лікування залежить від ступеня втрати пам'яті і від причин, що викликали амнезію.
Інструкція
1
Короткочасна забудькуватість може бути викликана прийомом лікарських препаратів: антидепресантів, снодійних, знеболюючих, а також неповноцінним харчуванням, недостатнім відпочинком. Все це оборотні явища, досить усунути причину забудькуватості і короткочасного порушення пам'яті і все прийде в норму без додаткового лікування.
2
Якщо ви знаходитесь в глибокій депресії, відчуваєте постійний стрес, втратили близьку людину, то короткочасні порушення пам'яті можуть бути викликані несприятливими причинами. Щоб усунути постійну забудькуватість, зверніться до психотерапевта і психолога. Вам призначать препарати, що усувають причину забудькуватості, а також проведуть сеанси гіпнозу і психологічної корекції.
3
Порушення пам'яті можуть бути пов'язані з атеросклерозом, коли порушується кровопостачання мозку. Це захворювання лікують фармацевтичними препаратами або призначається операція з усунення звуження стінок артерій.
4
Часткова або повна амнезія може бути викликана травмою головного мозку, початком хвороби Альцгеймера, яку дуже важко діагностувати і часто точна діагностика запізнюється настільки, що процеси порушення пам'яті , розумових здібностей доходять до повного недоумства. На жаль, дане захворювання досі невиліковно. Лікарі можуть тільки коригувати стан хворого, але не лікувати.
5
Алкогольна амнезія викликана синдромом Верніке-Корсакова, коли організм дуже довго піддавався інтоксикації, було відсутнє повноцінне харчування і гостро не вистачало вітамінів групи В і С. Усунувши причини, усуньте і наслідки.
6
Щоб максимально довго залишатися в твердій пам'яті , необхідно вести здоровий спосіб життя, повноцінно харчуватися, розвивати інтелектуальні здібності, достатній час відпочивати, уникати стресів і травм, відмовитися від шкідливих звичок. Систематично приймайте вітамінно-мінеральні комплекси, їжте багато жирної риби, включіть в раціон овочі та фрукти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OeRkEHXNYFA