Як підключити dvd до телевізора. Як подсоеденіть двд і ресивер до телевізора.

Здійснилося, ви тримаєте в руках те, про що так давно мріяли, - DVD-програвач. З півгодини ви розглядаєте коробку, потім сам програвач, пульт, намагаєтеся знайти батарейки, потім їх вставити в пульт. Але ж DVD був придбаний не для того, щоб припадати пилом на полиці, його основним завданням є доставлення задоволення допомогою відтворення відео з дисків. А значить, для цього його потрібно підключити до телевізора.
Вам знадобиться
  • - з'єднувальні дроти
  • - перехідники RCA-RCA, SCART-SCART, SCART-RCA, S-video
Інструкція
1
Для початку подивіться, що ще лежить у коробці. Навіть з найпростішим DVD-програвачем в комплекті йде дріт для його підключення до телевізора. Найчастіше це провід RCA - в простолюдді «дзвіночки», штирі на обох кінцях трьох різних кольорів: жовтий - відео, білий і червоний - аудіо (це міжнародний стандарт). Подивіться на DVD із зворотного боку, де розташовані роз'єми. Знайдіть роз'єми з такими ж кольорами, як штирі дроти, жовтий буде підписаний video, а білий і червоний - audio - L - R. Такі ж роз'єми шукайте на телевізорі, вони можуть бути на лицьовій панелі, збоку або ззаду. З'єднайте їх проводом за кольорами, включите відповідний відеоканал на телевізорі і насолоджуйтеся.
2
Може бути так, що в комплекті лежатиме провід SCART - широкий роз'єм з двома рядами контактів усередині. Цей провід збирає менше перешкод при передачі відео та аудіо сигналу. Він найбільш простий в підключенні, так як додаткових проводів, крім нього самого, не потрібно. Знайдіть відповідні роз'єми на DVD і телевізорі. Все вірно, на програвачі такий роз'єм один, а на телевізорі два - один більше пристосований для вхідного сигналу, інший для вихідного. Дивіться на написи і символи роз'ємів: гурток зі стрілочкою всередину - для вхідного, якщо стрілочка в напрямку з гуртка - для вихідного.
3
Найбільш екзотичними методами підключення може послужити S-video вихід, для нього потрібен спеціальний провід. З назви видно, що даний канал призначений для передачі тільки відеосигналу, для передачі звуку додатково скористайтеся «дзвіночками», з'єднавши ними відповідні роз'єми телевізора і DVD. Ще один рідкісний метод підключення - це підключення композитним виходом. Це те ж підключення «дзвіночками», тільки роз'ємів тут п'ять, три (зелений, синій, червоний) використовуються для передачі відео сигналу, аудіо сигнал передається також по двох каналах.
4
Але може трапитися так, що DVD і телевізор не мають однакових роз'ємів, в цьому випадку доведеться скористатися проводом-перехідником. Вони поєднують різні комбінації роз'ємів: SCART- 3RCA, SCART-6RCA, SCART- S-video + 2RCA. Дані перехідники допускають можливість підключення як в одному, так і в зворотному напрямку: SCART - на телевізор або SCART - на DVD.
Зверніть увагу
При підключенні композитним входом важливо правильно підключити три дроти відеосигналу, вони підписані однаково на телевізорі і DVD, в іншому випадку ніякого зображення не будет.Прі підключенні обесточьте телевізор і DVD, і не включайте в мережу до того моменту, поки не встановіть програвач на постійне місце.
Корисна порада
Найбільш зручним підключенням є SCART-SCART, воно не тільки найпростіше, але і при включенні DVD, телевізор буде автоматично переходити на потрібний для програвача канал, а при виключенні включати програму, яка працювала до включення DVD.Бивает так, що телевізор не підтримує стерео звук. RCA роз'ємів на ньому буде два, підключіть їх за кольорами.
Сьогодні вже мало хто використовує комп'ютер для перегляду фільмів, воліючи дивитися кіно по телевізору . Для цього потрібен DVD- плеєр або медіа плеєр, який можна легко підключити до телевізору .
Інструкція
1
Купуючи DVD- плеєр або медіа плеєр, переконайтеся, що в комплекті присутні необхідні вам дроти для з'єднання плеєр а з телевізором. Для сучасних рідкокристалічних, LED і плазмових моделей телевізорів найкраще використовувати HDMI кабель для з'єднання з плеєр ом - якість зображення і звуку по такому з'єднанню буде максимально високим. Для підключення плеєр а до ЕПТ телевізору підійде кабель з роз'ємом типу «тюльпан».
2
Щоб підключити плеєр до телевізору , встановіть плеєр на відстані, достатній для того, щоб підключити його до телевізору . Увімкніть його в електричну розетку і підключіть до телевізору за допомогою HDMI кабелю або кабелю типу «тюльпан». Роз'єми для кожного типу кабелю будуть абсолютно унікальними, тому переплутати і підключити «не туди» просто неможливо.
3
Увімкніть плеєр і телевізор за допомогою пультів і на пульті телевізора натисніть кнопку TV/AV або Video. На деяких телевізорах пунктів Video може бути декілька. В цьому випадку методом підбору встановіть потрібний вам пункт. Успіхом підключення буде картинка, що подається з плеєр а. Найчастіше це статичне меню. Залишиться тільки вибрати потрібне вам дію в меню плеєр а і почати перегляд.