Як зробити відновлення налаштувань Bios. відновлення настроеек компа.

Багато параметри комп'ютера можна налаштувати, використовуючи тільки Bios. Але в той же час серед мов Bios-меню немає російської. І через недосвідченість або випадково можна так наплутати в настройках, що комп'ютер навіть перестане завантажуватися. Звичайно, потім потрібно шукати причину, знову входити в настройки, міняти різні параметри, часто перезавантажувати комп'ютер. А між тим, є вихід простіше - відновлення налаштувань Bios.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Якщо скинути настройки за замовчуванням, то будуть використовуватися ті базові настройки Bios, які були встановлені як стандартні. Зробити це можна кількома способами. Перший з них - це скидання налаштувань безпосередньо з Bios-меню. Для цього зайдіть в Bios, після чого перейдіть у вкладку Exit.
2
Потім виберіть параметр Load Setup Defaults. Комп'ютер перезавантажиться, і всі налаштування будуть відновлені. Але бувають випадки, коли цей прийом не допомагає. В цьому випадку вам допоможуть інші способи.
3
Вимкніть комп'ютер від електромережі. Далі відкрутите кріпильні гвинти, після чого зніміть кришку системного блоку. Знайдіть на материнській платі батарейку. Саме ця батарейка і відповідає за збереження налаштувань. Тепер діяти необхідно в залежності від ситуації. Подивіться, чи немає біля батарейки невеликої перемички. Якщо вам вдалося виявити перемичку, то просто переведіть її в інше положення. Після цього налаштування будуть обнулені.
4
Також замість перемикача ви можете виявити кнопку. Біля неї повинен бути напис CMOS. Це кнопка скидання налаштувань. Натисніть на неї. Після цього налаштування будуть відновлені.
5
Якщо на вашій системній платі не виявилося ні кнопки скидання налаштувань, ні перемикача, то діяти потрібно так. Знизу біля батарейки розташований маленький фіксатор, він виразно видно. Візьміть звичайну викрутку і натисніть на фіксатор. Після цього вийміть батарейку з гнізда.
6
Після того як батарейка буде витягнута, вам необхідно почекати деякий час. Для кожної моделі материнської плати потрібен різний час скидання налаштувань. На деяких - це одна, дві хвилини, на інших - більше години. Потім вставте батарейку назад. Після цього налаштування Bios будуть відновлені до стандартних.