Як збільшити потужність пилососа.

Іноді виникають ситуації, коли пилосос не справляється з поставленим перед ним завданням при прибиранні будинку. Не поспішайте відразу ж відправлятися в сервіс або викликати майстра. Дану проблему можна вирішити самостійно.
Вам знадобиться
  • - пилосос;
  • - фільтри;
  • - вода;
  • - відро для сміття.
Інструкція
1
Як збільшити потужність пилососа для кращого всмоктування сміття і пилу з паласа? Зробіть одну корисну річ - подивіться фільтруючу систему вашого пилососа. Вона може бути забита, і тому пилосос втрачає потужність всмоктування. Перший фільтр в системі фільтрації - це мішок, що є основною перепоною для пилу, що потрапляє в пилосос з потоком повітря. Відкрийте кришку пилозбірника (вона зазвичай на клямці) витягнете мішок, в який збирається сміття, висипте його вміст у відро для сміття і добре вибийте пилозбірник. Після цього перевірте його на цілісність; якщо він без дірок, то вставте його назад, при цьому мішок не впритул до отвору, яке веде до мотора пилососа. Одноразовий паперовий мішок викиньте і вставте новий.
2
Другий фільтр, який служить для захисту мотора від випадкових порошинок, знаходиться перед мотором. Регулярно перевіряйте і його, але не так часто, як мішок. Для перевірки другого очищувача зніміть мішок і витягніть фільтр, який розташований перед отвором мотора, потягнувши вгору. Чистка даного обладнання дозволить трохи збільшити потужність пилососа.
3
Якщо у вас не дорогий пилосос, то на ньому має стояти плоский фільтр із пресованого мікроволокнистого матеріалу або поролону; якщо він зіпсований, знайдіть подібний матеріал і виріжте за допомогою ножиць таку ж деталь. На більш дорогих агрегатах можуть стояти нера-фільтри, які миються. Якщо у вас такий, то візьміть фільтр і помийте його під теплою струменем води, після цього просушіть його і встановіть назад. Не забудьте перевірити фільтр на наявність дірок. Ще більш дорогі фільтри - це вугільні. Вони самі практичні і надійні. Їх також необхідно промити, просушити і встановити на місце в пилосос.
4
Останній фільтр в системі очистки розташовується після мотора на виході повітря з пилососа - він вловлює вугільний пил від щіток електродвигуна. Цей фільтр остаточного очищення менше всіх впливає на потужність , але все одно вносить в це свій внесок при повному забиванні сміттям. На виході струменя повітря з пилососа повинна стояти кришка - зніміть її і під нею знайдіть і витягніть фільтр, їх зазвичай виготовляють з листового фільтруючого матеріалу маркують FST 0001. Якщо він забитий і забарвлений в чорний колір від пилу щіток мотора , краще його замінити. Пошукайте в магазинах запчастин такий же матеріал або підберіть подібний, за розмірами старого фільтра виріжте новий, після чого встановіть його під кришку. Треба зауважити - саме такі фільтри використовують не тільки в простих пилососа х, але і в безмішкові пилососа х і пилососа х з аквафільтром.