Як iphone синхронізувати з комп'ютером.

iPhone є брендовою лінійкою мобільних апаратів компанії Apple. В силу того, що флагманська операційна система iOS є закритою, iPhone не вийде підключити до комп'ютера як флешку. Комп'ютер розпізнає смартфон як цифровий фотоапарат і не дозволяє закачувати файли з комп'ютера в пам'ять телефону.
Вам знадобиться
  • Програма Apple iTunes.
Інструкція
1
Для синхронізації продуктів Apple, у тому числі iPad, iPod і iPhone, потрібна спеціальна програма iTunes. Це багатофункціональна програма від Apple, що представляє собою утиліту для синхронізації пристроїв, оболонку інтернет-магазинів iTunes і AppStore, а також мультимедійний плеер.Скачать iTunes можна абсолютно безкоштовно на офіційному сайті компанії: http://www.apple.com/ru/itunes/. Після того, як ви завантажить інсталяційний файл, встановіть програму на ваш ПК або Mac і запустите ярлик iTunes на робочому столі.
2
Після запуску програми, застроміть кабель від iPhone в USB-порт, потім зворотний кінець кабелю застроміть в смартфон, при цьому смартфон повинен знаходитися в режимі очікування - на ньому повинні бути відключені всі програми.
3
Через кілька секунд після підключення телефону до комп'ютера, iTunes почне синхронізацію iPhone. Це буде відзначено на екрані iPhone написом «Йде синхронізація». Під час неї не відключайте USB-кабель від комп'ютера або телефону. Якщо необхідно завершити синхронізацію екстрено, потягніть стрілку «Скасувати» внизу екрану смартфона під час синхронізації. Це забезпечить захист від втрати даних.