Як перевірити натуральне хутро.

Ідеальне рішення для суворої холодної зими - шуба з натурального хутра , вона не тільки розкішна на вигляд, але і дуже тепла, тому не дасть вам замерзнути. Але ринок все більше поповнюється різноманітними сортами штучного хутра , завдяки впровадженню інноваційних технологій, і відрізнити його від натурального часом буває дуже важко. Так як же перевірити натуральне хутро?
Вам знадобиться
  • - cпічкі або запальничка.
Інструкція
1
Натуральне хутро відрізняється від штучного тим, що він більш м'який на дотик, гладкий, має насичений соковитим кольором, менше важить і яскравіше блищить на світлі, має густий ворс. Якщо хутро скрутити або стиснути як слід, то він тут же прийме свою первісну форму. Якісне хутро не має ніякого стороннього запаху.
2
Існує один найпростіший спосіб, який допоможе вам відрізнити натуральне хутро від підробки. Для цього варто висмикнути декілька волосків з непомітного місця (підстьобування) і підпалити. Натуральне хутро повністю згорить і почне розсипатися після випалу. А штучний буде плавитися і стане твердим на дотик. Складність сього випробування полягає лише в тому, що далеко не кожен продавець дасть вам висмикнути навіть кілька волосин.
3
Натуральність хутра можна відрізнити на погляд і дотик. Для цього акуратно розсуньте шерсть до самої основи (міздрі). Якщо ви побачите замість шкіри нитки від матеріалу або трикотажне плетіння, на якому і кріпляться хутро - не варто навіть сумніватися, перед вами штучне виріб, яка не зігріє вас холодною зимою. Натуральне хутро кріпиться до мездре і росте пучками.
4
Найбезпечнішим (для шуби) і вірним способом вважається уважне вивчення етикетки, яка, безсумнівно, має бути присутня на хутряному виробі. На ній має бути зазначено вид хутра (в обов'язковому порядку), з якого і зшита річ. Якщо етикетка викликає у вас сумніви або відсутній зовсім, тоді варто утриматися від придбання дорогої речі, особливо якщо вона продається в невеликому магазинчику або на ринку.
5
Звичайно, вибір між штучним і натуральним хутром - справа суто індивідуальна. Проте варто відзначити той момент, що висока вартість натуральної шуби повністю себе виправдовує - вона більш зручна в шкарпетці і набагато довше зберігає свій первозданний вигляд.