Як провести сімейне дозвілля.

Спільно проведений час зміцнює сім'ю - участь у чомусь загальному, приємні та веселі спогади, плани на вихідні, все це сприяє подальшого щасливого сімейного життя. Ви дізнаєтеся всіх своїх домочадців значно краще, і, може бути, уникнете сварок і конфліктів, які виникають через нерозуміння.
Інструкція
1
Кращим способом провести сімейний дозвілля є спільні заняття спортом. Якщо в межах вашої доступності є спортивний комплекс, не втрачайте такої можливості, беріть своїх домочадців і ведіть їх туди. Позаймайтеся на тренажерах, використовуйте шведську стінку, побоксує з сином в парі, займіться плаванням в басейні, організуйте сімейні спортивні команди для змагань. Почуття близькості і підтримка від усіх членів родини, безсумнівно, зроблять вашу сімейне життя щасливим, а заняття спортом зміцнять здоров'я.
2
Настільні ігри чудово розвивають уяву, логіку і моторику дітей. Придбайте декілька корисних і розвиваючих ігор для проведення дозвілля а зі своєю дитиною. Таке заняття у вільний буде цікаво і дорослим - шахи, шашки, нарди, доміно, лото, мозаїка дуже захоплюють і можуть бути корисними вам.Займітесь спільним рукоділлям і виготовленням кумедних іграшок та саморобок. Зробити самим ляльковий театр неважко, треба тільки взятися за цю справу всім разом. І декорації і ляльки не вимагають дорогих деталей і складного устаткування. Можна складати свої сценарії казок і навіть використовувати випадки з вашого життя.
3
Діти дуже люблять гуляти в парках. Скористайтеся цим і сумістите ці прогулянки і свій вільний час. Візьміть на прогулянку кошик для пікніка, книгу, фотоапарат - такий своєрідний похід сподобається всім членам сім'ї та стане доброю традіціей.Виходной день, теплий і сонячний, присвятіть відвідуванню зоопарку. Розкажіть дитині про містяться там тварин. Не поспішайте йти, поспостерігайте за годівлею звірів і птахів, сфотографуйте їх. Цей день напевно запам'ятається всім вам.
4
Вивчіть міські афіші та репертуари театрів. Концерти, цікаві виставки, музейні експозиції - все це допоможе вам з користю провести сімейний дозвілля . Переконайтеся, що всі члени сім'ї зацікавлені і не нудьгують. Потім можна зайти в кафе-морозиво або кондитерську, щоб побалувати і себе і дітей. Тільки не робіть такі прогулянки одноразовими - постійно стежте за культурним життям міста і балуйте близьких таким захоплююче проведеним временем.Парк атракціонів просто манить і дітей і дорослих - це теж відмінний спосіб провести спільно сімейний дозвілля .