Як розслабитися після робочого дня.

Кожна людина після тривалого робочого дня хоче розслабитися і відпочити. Дуже часто робочі проблеми переносяться в домашню обстановку і наносять шкоду людині, тому приходячи додому необхідно залишати всі думки про роботу за порогом свого будинку.
Вам знадобиться
  • - ароматичні масла і свічки;
  • - музика;
  • - ванна;
  • - сіль або мед;
  • - чай трав'яний;
Інструкція
1
Прямуючи додому з роботи, постарайтеся звертати увагу на всі вас навколишнє - природу, людей, звуки. Прислухайтеся і придивляйтеся до всього що відбувається, відшукуючи щось нове. Таке відволікання допоможе швидко забути про роботу і прийти додому з новими враженнями.
2
Дуже добре відволіктися після робочого дня допомагає ароматерапія. Використовуйте ароматичні свічки і масла. Самим найкращим є лавандова олія, воно складається з натуральних компонентів, чудово заспокоює, знімає напругу і дратівливість. Добре допомагає масаж з участю ароматизованого масла. Виконуючи прості погладжують і розтирають руху, ви зможете відпочити і зарядитися новими силами.
3
Також, прийшовши додому з роботи, прийміть гарячу ванну з додаванням морської солі і піни. Відкиньте всі турботи і полежіть у воді хвилин 10-15. Вода звільнить вас від негативної енергії, а сіль допоможе розслабитися і наділить тіло бадьорістю. Замість солі можна додати у воду трохи меду, він добре розслаблює м'язи і сприяє міцному сну. Після прийняття ванни, надягніть м'який халат або просторий одяг і трохи полежте на ліжку.
4
Найлегшим способом розслабитися вважається чаювання. Рекомендується пити м'ятний або ромашковий чай з додаванням меду. Найкраще чай пити в тихій і спокійній обстановці.
5
Допомагає позбутися негативних емоцій і думок досить проста процедура. Для її виконання покладіть подушку на рівну поверхню і приляжте на неї. Простягніть руки вздовж тіла і з закритими очима виконуйте глибокі вдихи протягом п'яти хвилин. Потім, подумки винесіть всю погану енергію з себе.
6
Забути робочі проблеми можна, почитавши улюблену книгу, послухавши спокійну музику або подивившись, лежачи на ліжку, цікавий фільм. Який би спосіб ви не вибрали, головне - постаратися думати тільки про будинок, сім'ю і улюблених людей.