Як видалити клей з пластика. очистити супер момент з пластмаси.

При роботі з клеєм потрібно бути максимально акуратним. Якщо клей потрапляє на будь-які поверхні, то відчистити його дуже складно. Наприклад, очистити клей з пластика можна тільки хімічним способом, так як при використанні механічних методів на поверхні можуть залишитися глибокі подряпини.
Вам знадобиться
 • - засоби для видалення клею;
 • - губка для посуду;
 • - ватний диск.
Інструкція
1
Якщо ви тільки що пролили клей, видаліть його за допомогою сухої губки або дрантя і відразу помийте пластик будь-яким знежирюючим засобом.
2
Якщо клей засох, то методи його видалення з пластикових поверхонь залежать від складу клею. Суперклей видаляйте за допомогою ацетону або рідини для зняття лаку на ацетоновій основі. Рясно змочіть ватяний диск, протріть пляму від клею, через 15 хвилин знову протріть пляму. Такий же метод підходить для видалення нітроцелюлози клею і клею моменту.
3
Каучуковий клей видаляйте з пластикових поверхонь за допомогою бензину або високоочищеного бензину (авіаційного). Змочіть ватяний диск, протріть пляму, через кілька хвилин повторіть обробку.
4
Клей на рослинній основі видаляйте за допомогою губки, змоченою у розчині води, денатурованого спирту і аміаку. Змішайте інгредієнти в рівних пропорціях, протріть місця забруднень. Якщо з першого разу клей відчистити не весь, повторіть обробку.
5
Столярний клей - це клей тваринного походження. Видаляйте його з пластика за допомогою теплої води і миючого засобу.
6
Будь клей ви можете видалити за допомогою розчинника 646, уайт-спіриту, гасу, бензину, ацетону. Для видалення змочіть губку або ватяний диск і протріть місця забруднень до повного видалення клею.
7
Також ви можете використовувати універсальний очищувач для автомобільного скла. Він видаляє будь-які види забруднень, в тому числі плями від клею. Для використання рясно збризніть місця забруднень і очистіть за допомогою сухої дрантя.
8
Клей БФ легко знімається за допомогою медичного спирту. Рясно змочіть жорстку сторону губки для миття посуду, протріть місця забруднень, через 20 хвилин проведіть остаточне очищення пластику.
Корисна порада
Щоб не проводити зайві роботи з очищення клею, при склеюванні будь-яких виробів працюйте максимально акуратно, стелите на стіл старі газети.
При зміні старих шпалер або плитки нерідко доводиться буквально віддирати від стіни клей, на якому вони були закріплені. Робота ця досить копітка і вимагає докладання великих зусиль, особливо якщо клей тримається досить міцно.
Вам знадобиться
 • - ганчір'я;
 • - щітка;
 • - шпатель;
 • - стамеска;
 • - шліфувальна машинка;
 • - болгарка;
 • - вода;
 • - наждачний шкурка;
 • - шпаклівка;
 • - грунтовка.
Інструкція
1
Після видалення старих шпалер або плитки вам потрібно підготувати поверхню до наступній обробці. Якщо ж на стінах, стелі залишилися сліди клею, вам доведеться спочатку їх видалити і тільки після цього приступати до нової обробці приміщення.
2
Вибір у вас невеликий. Використовуйте підручні засоби: залізний шпатель, металеву щітку, стамеску. Щоб у приміщенні було максимально комфортно працювати, і пил не стояла стовпом, рясно змочіть стіни і стеля, потім приступайте до видалення залишків клею.
3
Змочуйте поверхню за допомогою дрантя або використовуйте велику губку або щітку на довгій ручці, щоб робота просувалася швидше.
4
Хімічні засоби для видалення клею використовувати можна, але це не гарантує, що ви зможете повністю розчинити клей ПВА, тому механічні методи значно надійніше, дешевше і менш небезпечні.
5
Акуратно за допомогою шпателя очищайте стіну або стелю від старого клею. У важкодоступних місцях використовуйте стамеску. Для видалення клею з великою поверхні скористайтеся металевою щіткою.
6
Якщо у вас є шліфувальна машинка, видалити клей буде значно простіше. Використовуйте наждачний шкірку, міняйте її в міру того, як робота з видалення клею почала просуватися значно повільніше, тому що при очищенні великих поверхонь шкурка швидко зношується.
7
Замість шліфувальної машини можете використовувати болгарку. У зв'язку з тим, що поверхня у насадки болгарки невелика, вам доведеться неабияк потрудитися, щоб очистити всі стіни.
8
Після будь-якого видалення клею поверхню потрібно підготувати до подальшої обробки. За допомогою шпаклівки вирівняйте поверхню. Протягом двох-трьох діб просушіть, потім покрийте поверхню ґрунтовкою і тільки після цього приступайте до безпосередньої обробці.