Як видалити фото зі свого ящика.

Поштова скринька на сервісі Яндекс.Пошта досить зручний у використанні. Папки, в яких зберігається кореспонденція, дані про відправника, які видно адресатам, які отримують електронні листи від користувача, - все це та багато іншого можна налаштувати на власний розсуд. Так, якщо ви вирішили видалити фото зі своєї поштової ящика, зробити це можна в кілька кроків.
Інструкція
1
Запустіть браузер звичним для себе способом. Увійдіть в свою поштову скриньку, ввівши логін і пароль. Ви потрапите в папку «Вхідні». Натисніть на кнопку-cссилку «Налаштування», вона розташована в правому верхньому кутку сторінки прямо під адресою вашої поштової ящика. Дублююча рядок-посилання «Налаштувати» розташовується з лівого боку вікна в поле під списком наявних папок.
2
На сторінці, налаштувань виберіть в лівій частині вікна рядок «Інформація про відправника», якшо по ній лівою кнопкою миші. У центральній частині сторінки знайдіть розділ «Мій портрет». Щоб видалити фото графию, що знаходиться в даному розділі, клікніть по напису «Видалити», розташованої безпосередньо на самому зображенні.
3
На запитання «Ви дійсно хочете видалити портрет?» Відповідайте ствердно, - натисніть на кнопку «Видалити» у вікні запиту. Дочекайтеся, поки фото графия буде видалена. На її місці залишиться порожнє поле з написом «Ні фото ». Натисніть на кнопку «Зберегти зміни» в нижній частині сторінки.
4
На сторінці «Інформація про відправника» ви можете ввести додаткові дані. Наприклад, заповнивши розділ «Підпис в кінці листа», ви зможете позбавити себе від необхідності кожного разу писати власне електронне послання. Запроваджена вами напис вставлятиметься автоматично.
5
Щоб повернутися в режим перегляду листів, натисніть на пункт «Пошта» або «Листи» у верхній частині сторінки. Принцип видалення фото графії зі своєї поштової ящика на інших поштових сервісах аналогічний описаному вище.
6
Якщо пізніше ви знову захочете додати фото графию в своїй поштовій скриньці, увійдіть до режиму редагування даних про відправника способом, описаним вище. В розділі «Мій портрет» натисніть на кнопку «Завантажити портрет» і вкажіть у вікні, «Завантаження файлу» директорію, в якій збережено ваша фото графия. Пам'ятайте, що фото має бути невеликим. Максимальний розмір зображення - 200 Кб.