Як влаштуватися в кадрове агентство.

Робота в кадровому агентстві дає ряд переваг. По-перше, відсутня стеля доходу, тому що співробітник отримує відсотки. По-друге, є більше можливостей знайти собі або знайомим кращу роботу. По-третє, при вирішенні поточних проблем розвиваються навички, необхідні для ведення власного бізнесу - в майбутньому це допоможе перейти на інший рівень.
Інструкція
1
Складіть список перспективних агентств, для чого пропустіть наявні компанії через своєрідний фільтр. В якості фільтра використовуйте чотири питання. Перший - як далеко розташований офіс агентства від вашого будинку; другий - рекламується чи агентство в ЗМІ. Близькість роботи до будинку просто зручна, а кількість реклами треба порівняти з конкурентами, щоб приблизно оцінити, чи є у агентства гроші в обороті.
2
Дайте відповідь на третій і четвертий питання фільтра: скільки триває робочий день і скільки способів зв'язку пропонує компанія для клієнтів. Якщо агентство працює з 9:00 до 21:00 - це добра ознака. Значить, співробітники працюють по змінах, і клієнтам пропонують зручні умови. Чудово, якщо клієнти можуть зв'язатися з агентство м по декільком телефонам, а також використовувати інші способи зв'язку. Все це видно по рекламі, яку дає компанія. Після фільтрації залишиться невеликий список перспективних агентств, в які бажано влаштуватися на роботу.
3
Придбайте спеціальні знання, які можуть знадобитися для роботи. Якщо прийти в агентство і заявити, що хочете тут працювати, але не маєте профільної освіти та досвіду, швидше за все, послідує швидкий відмову. Щоб такого не сталося, необхідно підстрахуватися. Прочитайте книги про ринок праці, психології; вивчіть трудове законодавство, навчитеся писати резюме і т.д. Ваші шанси на працевлаштування різко зростуть.
4
Дізнайтеся специфіку роботи агентств, відібраних на першому та другому кроках. Зробіть розвідку: подивіться, в якій будівлі розташовано агентство , скільки відвідувачів буває там протягом дня і т.д. Поспостерігайте з боку, що відбувається, чи далеко офіс розташований від зупинок громадського транспорту - від цього залежить, наскільки охоче клієнти приходять саме сюди.
5
Напишіть для кожного агентства окреме резюме. Акцентуйте увагу на знаннях, які отримали на третьому кроці. Робіть резюме нестандартним: перерахуйте список книг, які читали по темі і т.д. Моменти, які не відносяться до майбутньої роботи, але зазвичай присутні в резюме, розташуйте в самому кінці. Якщо знаєте щось про роботу в компанії, підкресліть, що саме так уявляєте ідеальну роботу - йдеться про розпорядок дня і т.д.
6
Особисто віднесіть резюме і дізнайтеся, коли чекати відповідь. Подбайте про те, щоб стиль одягу відповідав нормам, прийнятим в конкретному агентстві.
Корисна порада
Якщо скрізь відмовили через відсутність досвіду роботи, влаштуйтеся в будь-яке агентство. На ринку завжди є нові фірми, які менш вимогливі до співробітників, бо менше платять. Попрацюйте кілька місяців, потім робіть другу спробу влаштуватися, куди хотіли.