Як зробити анімований смайлик. Як зробити анимирования смайл в контакті.

Смайли використовуються для більшої виразності надрукованого тексту - вони передають думки і почуття. Ці піктограми зустрічаються як в текстовому вигляді, так і вигляді міні-зображень або анімації чоловічків. У соціальних мережах набори безкоштовних смайликів стандартні, але виділитися з «юрби» можна. Просто створіть свій власний смайл і використовуйте його на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Щоб зробити піктограму, яка зображує емоції, потрібна програма Photoshop. Відкрийте утиліту і створіть новий файл з розмірами 50 * 50 px, застосуйте RGB Color - задній фон повинен бути прозорим.
2
Збільште шаблон на 1600% і клацніть по інструменту Pencil tool (олівець). Візьміть кисть розміром 1 px і колір # 565656. Починайте малювати - проведіть зверху горизонтальну лінію розміром 5 px, потім пересуньтеся на 1 px вправо і накресліть ще одну невелику смужку в 2 px. Далі опустіться на 1 px вниз і пересуньтеся вправо - намалюйте риску розміром 1 px. Перемістіть інструмент вниз і на 1 px вправо - проведіть вертикальну лінію вниз в 2 px, а потім в 5 px. Тепер повторіть лінії в 2 px, 1 px і ще раз в 2 px в зворотному порядку - наведіть олівець вліво і вгору.
3
Створіть інший шар і приступайте до фарбування. Візьміть колір # A1A1A1 і зафарбовуйте кожен піксель, починаючи з куточків. Переходьте до наступного ряду пікселів, а колір поміняйте на #AEAEAE. Збільшуйте область фарбування поступово, але тільки з лівого боку. Ближче до середини візьміть колір #AEAEAE - один ряд. Колірні поєднання # C2C2C2 і # D2D2D2 чергуйте для кожного подальшого ряду пікселів - їх має бути чотири.
4
Потім візьміть колір # D8D8D8, зафарбуйте ще один ряд і перейдіть до #DEDEDE - заповнюйте праву строну. Для середини візьміть # E7E7E7, а решту чотири пікселя зафарбуйте # F0F0F0. Створіть ще один прозорий шар і намалюйте ліву руку. Для цього накресліть горизонтальну лінію в 2 px, спустіться трохи нижче і проведіть ще одну рису в 2 px, потім відступите на піксель вниз і вліво - креслите горизонтальну смужку такого ж розміру вліво, ще раз відступите і проведіть межу вгору - вийде невеликий квадратик.
5
Зафарбовуйте його на цьому ж шарі, використовуючи різні кольори - для верхнього лівого кута # Е7Е7Е7, для верхнього правого і нижнього лівого # D2D2D2, а для нижнього правого # АЕАЕАЕ. Шар з лівою рукою продублюйте - це буде права рука. Візьміть інструмент Move Tool і перемістіть квадратик на праву сторону - обидва шари можна об'єднати.
6
Тепер створіть папку - тут будуть знаходитися декілька шарів, відповідальних за вираз обличчя. На новому шарі з прозорим фоном малюйте смужки на відстані 2 px один від одного і 3 px у висоту - візьміть колір # 565656. У цій же папці створіть ще один шар, а видимість попереднього відключіть. Кольором # 565656 намалюйте горизонтальну смужку розміром 6 px.
7
Переходьте в панель інструментів Adobe Image Ready - це анімація, натисніть клавіші Ctrl + Shift + M. Нехай смайлик буде моргати очима - увімкніть шар з вертикальними смужками, а потім з горизонтальною лінією.
8
Щоб смайлик стрибав або просто рухався, додайте піксель кольору # 565656 до «тіла» зверху і знизу - включайте і відключайте шари по черзі. Щоб він махав руками, потрібно додати піксель кольору # 565656 до рук. Емоції і дії можуть бути різними - тут можна експериментувати.
Корисна порада
Головне - акуратно користуватися всіма описаними інструментами Photoshop - руху смайлика будуть природними. Посміхатися, відкривати/закривати очі і рухатися - він буде правильно.