Як зібрати шафа-купе.

Останнім часом шафи купе придбали велику популярність. І це цілком зрозуміло. Шафа-купе ідеально вписується практично в будь-який інтер'єр і дозволяє найбільш раціонально використовувати простір приміщення. Як же зібрати шафа-купе самостійно?

Вам знадобиться

- рулетка; - олівець; - папір; - схил; - будівельний рівень; - конфірмати; - шурупи; - меблеві куточки; - регульовані меблеві ніжки; - шуруповерт

Інструкція
1
Виберіть місце установки шафи і зробіть всі необхідні виміри. Переконайтеся в тому, що підлога і примикають до шафи стіни мають рівну поверхню. Важливо пам'ятати, що неточні вимірювання можуть привести до виникнення складнощів при збірці.

Зробіть детальний креслення в обраному масштабі. Вкажіть положення всіх ящиків і полиць. Продумайте і розрахуйте кількість необхідної фурнітури.

2
Зверніться в компанію, що займається продажем і розпилом МДФ і ДСП, а також виготовленням дверей-купе. Зробіть замовлення на виготовлення деталей шафи.
3
Розмітьте місця установки ніжок на днище шафи, розташувавши їх у два ряди. Рекомендоване число ніжок в одному ряду - 3. Передні ніжки шафи-купе повинні розташовуватися на осі руху дверей. Прикріпіть ніжки до дна шафи за допомогою шурупів. Відрегулюйте їх таким чином, щоб днище шафи розташовувалося строго паралельно поверхні підлоги.
4
Прикріпіть верхню панель шафи до його бічних стінок за допомогою шурупів. Встановіть вийшла П-подібну конструкцію на підставу і зафіксуйте за допомогою конфірмати.
5
Змонтуйте задню стінку шафи, прикріпивши шурупами. Встановіть зібраний каркас на вибране раніше місце.
6
Закріпіть тримачі для полиць і напрямні для висувних ящиків. Зберіть ящики. Встановіть всі внутрішні деталі шафи на підготовлені місця.
7
Змонтуйте розсувні дверцята. Для цього необхідно прикріпити алюмінієві напрямні до днища і стелі шафи-купе. Акуратно вирівняйте край напрямних і зафіксуйте їх за допомогою шурупів.

Візьміть дверне полотно і заведіть його верхній край в паз верхньої направляючої. Трохи притисніть нижні ролики і встановіть їх в нижню напрямну. Встановіть залишилися дверні полотна по аналогії. Ваш шафа-купе готовий.