Як створити Яндекс-гаманець.

Сьогодні електронні платіжні системи набувають все більшої популярності. І не дивно, адже це просто, зручно і безпечно. За допомогою електронних грошей ви можете оплачувати товари та послуги в інтернеті без будь-яких комісій і черг, обмінюватися засобами з іншими користувачами. Одна з таких систем - це " Яндекс .Деньгі".
Інструкція
1
В першу чергу необхідно зайти на сайт системи " Яндекс .Деньгі" (див. Посилання в кінці сторінки). У разі, якщо ви системою користуєтеся вперше, вам буде запропоновано відкрити рахунок. Ви погоджуєтеся натисканням на відповідну кнопку меню.
2
Щоб зареєструватися в системі " Яндекс .Деньгі" необхідна реєстрація безпосередньо в системі " Яндекс ", заклад електронної поштової скриньки, так як при створенні Яндекс гаманців знадобитися ввести електронну адресу. Зробити це вам запропонують при відкритті рахунку. Процедура досить проста. Крім того, пропонуються чіткі інструкції. Якщо ви вже маєте зареєстрований аккаунт, то необхідно ввести дані у вікні.
3
Далі ви побачите відповідну кнопку меню "Почати користуватися Яндекс .Деньгамі". Перейшовши по цьому посиланню відкриється сторінка з полями, в які необхідно ввести інформацію. Частина полів обов'язкове для заповнення, а в деякі ви можете ввести інформацію за власним бажанням. Ці примітки вказані поруч з заповнюваним полем.
4
На сторінці вам запропонують придумати платіжний пароль, без якого неможливі ніякі операції з електронними грошима. Чим пароль складніше, тим менше ймовірності його підбору третіми особами і вище ступінь безпеки. Також небажано використовувати очевидні паролі, наприклад, дату народження або номер телефону. При необхідності можете записати платіжний пароль, але його потрібно зберігати в недоступному місці і ні в якому разі не повідомляти стороннім.
5
Також крім платіжного пароля необхідно придумати код відновлення. Його обов'язково потрібно записати і також убезпечити від можливості доступу третіми особами. Він допоможе відновити платіжний пароль, якщо ви його забудете.
6
Після того як заповнені всі необхідні поля, потрібно просто натиснути кнопку "Відкрити рахунок в Яндекс .Деньгах". Відкриється головна сторінка вашого особистого кабінету, де буде інформація про успішне відкриття рахунку, безпосередньо номер рахунку, який складається з п'ятнадцяти цифр, а також інформація про всі можливі дії з вашим рахунком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ba1YVIxwuwM
В епоху прогресуючого розвитку цифрових технологій нам на допомогу прийшла система зберігання та накопичення грошей - Яндекс.Деньги. Широку популярність цей сервіс придбав у зв'язку з ростом показників відвідуваності сайту-пошукача Яндекс. І це не дивно. Сидячи за комп'ютером, можна керувати тисячами і десятками тисяч умовних одиниць, а операції з переказу грошових знаків триває не більше одного кліка миші.
Вам знадобиться
  • Реєстрація на сервісі Яндекс.Деньги
Інструкція
1
Створити свій інтернет-гаманець допомогою Яндекс.Деньги можна прямо на сайті Яндекс. Для цього необхідно на сторінці Яндекса зареєструвати собі поштову адресу, тобто поштовий ящик (е-mail). Далі слід натиснути на кнопку Гроші, що знаходиться нижче строчки введення шуканої фрази. Далі вам слід пройти авторизацію в сервісах Яндекса для успішного входу на Яндекс.Деньги. При реєстрації свого гаманця вкажіть всі дані, що вимагає заповнити система, і не забудьте зберегти ці дані. Необхідно запам'ятати номер вашого гаманця і пароль до платіжної інформації. Цей пароль - ключ доступу до скоєння операцій з грошима у своєму гаманці. Реєстрація гаманця на сайті Яндекса називається реєстрацією через веб-інтерфейс.
2
Також можливо реєструвати гаманець за допомогою програми Інтернет.Гаманець. Не менш зручна програма, ніж при реєстрації через веб-інтерфейс, але все-таки має ряд обмежень. Якщо ви плануєте займатися тільки стандартними операціями, наприклад, отриманням грошових коштів на гаманець та їх подальшим виведенням або оплатою за будь-які послуги, то вам цілком підійде Інтернет.Гаманець. Реєстрація такого гаманця не займе у вас багато часу. Для цього вам знадобиться завантажити програму Інтернет.Гаманець з сайту і встановити її. В ході установки дотримуйтесь інструкцій, які можна знайти на самому сайте.Стоіт відзначити, що скачувати програму з іншого ресурсу небажано. Так як розміщення і завантаження програм Яндекса зі сторонніх ресурсів спричинить до залучення відповідальності. У вашому випадку - немає ніякої гарантії, що програма буде чистою щодо вірусів. При заповненні платіжної інформації намагайтеся без помилок вказати свої паспортні дані, це збільшує шанс швидкого обміну грошей на потрібні вам речі.