Як усунути засмічення в туалеті.

В будинках зі старою сантехнікою часто трапляються засори в туалеті. Неправильна експлуатація унітазу також може викликати таку проблему. Можна відразу викликати сантехніка, але якщо ви не можете чекати чи хочете вирішити питання самостійно, озбройтеся кількома сантехнічними інструментами.
Вам знадобиться
  • - вантуз;
  • - відро;
  • - каналізаційний трос;
  • - засоби для видалення засмічень.
Інструкція
1
Починайте з найпростіших способів. Наповніть відро гарячою водою - чим гаряче, тим краще, краще скористатися окропом. Вилийте воду в унітаз різко і з висоти під прямим кутом, щоб забезпечити сильний напір. Потужний струмінь гарячої води повинна пробити невеликої засор унітазу. Якщо ви помітили, що стік води став краще, вилийте ще кілька відер, стежачи за поліпшенням.
2
Купіть спеціальні засоби для усунення засмічень, до складу яких входять кислоти, луги та інші активні речовини. Залийте в унітаз рідину і залиште на кілька годин (на деяких упаковках від таких засобів виробники пишуть, що достатньо кількох хвилин, але цього зазвичай не вистачає для видалення серйозних засмічень). Після цього знову вилийте відро кип'ятку.
3
Якщо хімія і вода не допомогли, приберіть відром зайву воду з унітазу, щоб можна було без проблем скористатися вантузом. Залиште трохи води, щоб вона закривала гумову частину вантуза. Вибирайте інструмент грушоподібної форми, з діаметром гумової чаші близько 10 сантиметрів. Якщо вантуза немає, можна змайструвати йому натомість так звану «ляльку-толкушку» з палиці і декількох ганчірок, обгорнутих поліетиленовим пакетом. Для надійності ганчірки краще прибити до палиці гвоздиками, те ж саме можна зробити з вантузом, щоб гумова частина гарантовано не зісковзувала у відповідальний момент.
4
З більш серйозним засміттям допоможе впоратися каналізаційний трос. Для роботи з ним потрібно надіти рукавички. Проведіть трос в унітаз і, коли відчуєте опір, повертайте ручку. Здійснюйте толчкообразние руху, поки унітаз не прочистили. Але будьте обережні - якщо в будинку старі труби, то краще не використовувати цей інструмент.
5
Якщо нічого не допомагає, викликайте фахівців-сантехніків з ЖЕУ або спеціалізованих фірм.