Як підключити до телевізора колонки. Колонки для телевізора.

Часом буває так, що потужності штатних колонок телевізора недостатньо, щоб повною мірою передати якість звукових ефектів відео, що проглядається. Адже на телевізори ставлять бюджетні динаміки, щоб в цілому не зростала ціна телевізора, аби було достатньо переглядати телевізійні трансляції. Але що робити, якщо хочеться повною мірою насолодитися звуковими ефектами нової кінокартини? Залишається шукати спосіб підключити додаткові динаміки.
Вам знадобиться
  • Додаткові колонки, адаптери, перехідники, дроти, підсилювач, ресивер, музичний центр.
Інструкція
1
Як правило, сам звуковий процесор телевізора обробляє звук досить добре, псують всю картину саме штатні динаміки телевізора. Але не змінювати ж їх на інші? Принесіть колонки від вашого комп'ютера. Вони мають 3,5 мм роз'єм, із позначкою навушників поруч, але поліпшення якості звучання ви навряд чи досягнете, якщо у ваші комп'ютерні колонки на вбудований підсилювач. Якщо колонки додатково включаються в мережу 220 вольт, то підсилювач стовідсотково мається, а рівень звуку можна регулювати на самих динаміках.
2
Колонки можна підключити і через магнітофон або музичний центр. Музичний центр або магнітофон підключіть до телевізора, відтворювати звук він вміє на порядок вище телевізора або бюджетних комп'ютерних колонок. З'єднання відбувається за допомогою дроту-перехідника TRS-RCA або RCA-RCA. TRS - це 3,5 мм роз'єм, а RCA - в простонародии дзвіночки. Знайдіть відповідні роз'єми на телевізорі та музичному центрі і з'єднайте їх відповідним проводом.
3
Якщо у вас є автономна стереосистема, то вам просто невимовно пощастило, підсилювач даної системи спеціально налаштований для роботи з потужними колонками, звук цієї системи буде майже верхом досконалості. Дана система містить в собі автономний якісний підсилювач, який вбудований в сабвуфер, він розкладає звук по колонках системи, залежно від того, скільки їх (колонок може бути від 3 до 7). Підключається вона аналогічно музичному центру, але так само може мати додатковий роз'єм SCART - широкий роз'єм з двома рядами контактів усередині. Якщо на вашому телевізорі є тільки роз'єми SCART, то використовуйте перехідник SCART- RCA або SCART- TRS.
4
Верхом якості звучання може послужити складова стереосистема, до неї можна підключати колонки будь-якої потужності. Це професійний підсилювач і ресивер. Підключається вона будь-яким з перерахованих способів, що дає широкі можливості для її застосування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yj-yk9hPFAI
Зверніть увагу
Не приєднуйте занадто потужні колонки до виходів телевізора без підсилювача, від цього може згоріти звукова мікросхема, і тоді фільм доведеться додивлятися взагалі без звуку.
Корисна порада
У кожного роз'єму є своя підпис і значок, кругляшек зі стрілочкою назовні означає що - це роз'єм вихідного каналу, а якщо стрілочка всередину кругляшка - то вхідного.