Як зробити уроки за комп'ютером.

Сучасна освіта вже давно немислимо без використання інтернету. Але крім того що інтернет допомагає знайти необхідний матеріал і якісне графічне оформлення, глобальна мережа рясніє всіляким яскравими розвагами.
Інструкція
1
Щоб зробити уроки за комп'ютером, будучи любителем інтерактивних ігор і чатів, вам буде потрібно величезна сила волі. Перед початком роботи пообіцяйте собі, що не будете відвідувати такі злачні місця, як віртуальні стрілялки та соціальні мережі.
2
Якщо ви навіть стримаєте своє слово і будете шукати навчальну інформацію, то, не маючи інтересу і бажання до цього заняття, ви за півдня пошуків в кращому випадку напишіть один реферат. Забезпечте собі ґрунтовну мотивацію до оперативного та якісного виконання домашнього завдання.
3
Щоб зробити цей процес більш захоплюючим, уявіть, що ви розвідник, який отримав доступ до секретних матеріалів, або герой улюбленої онлайн-гри, який після проходження місії отримає бонус. Цей метод може допомогти батькам молодших школярів, які на увазі психологічних особливостей свого розвитку ще схильні до ігрової діяльності.
4
Складіть чіткий план роботи. Наприклад, якщо ви робите презентацію з історії на тему історичних пам'яток, то організуйте свою діяльність таким чином: - знайти історичну довідку про архітектурній пам'ятці; - знайти його зображення в момент споруди (це може бути як фотографія, так і малюнок, ескіз); - відібрати найбільш важливі та цікаві факти і фото, вставити їх в презентацію; - аналогічно опрацювати наступні історичні періоди, поетапно додаючи слайди в презентацію; - налаштувати ефекти презентації (анімацію, тривалість, інтервал показу слайдів).
5
Якщо виконання домашнього завдання включає чотири і більше етапу, то обов'язково влаштовуйте собі перерви. Це допоможе вам зберегти працездатність і уважність.
6
Час доби також відіграє роль при виконанні уроків за комп'ютером. Найбільш сприятливою для даної діяльності є перша половина дня, тому до вечора починає втомлюватися хребет, втомлюються очі, розсіюється увага. Тому не відкладайте складні завдання на другу половину дня.