Як встановити прошивальні драйвера.

Сучасні мобільні телефони досить легко піддаються зміні програмного забезпечення. Даний процес називається прошивкою. Для його здійснення необхідно встановлювати спеціальні драйвери.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Основна мета прошивальний драйверів полягає в забезпеченні зв'язку вимкненого мобільного телефону з комп'ютером. Більшість апаратів прошивається в вимкненому стані, тому наявність вірних прошивальних драйверів - це половина успіху. Спочатку виберіть програму, за допомогою якої ви будете прошивати телефон.
2
Це дуже важливий етап, тому що різні утиліти вимагають наявності певних комплектів прошивальних драйверів. Якщо в комплект файлів утиліти для прошивки не належать потрібні драйвери, то скачайте їх окремо. Виберіть саме ті файли, які працюють спільно з встановленою програмою для прошивки.
3
Якщо ви скачали прошивальні драйвери в форматі exe, то просто запустіть даний файл і встановіть необхідні драйвери, слідуючи вказівкам відкрився меню. Це найпростіший, але далеко не завжди ефективний спосіб.
4
Якщо ви скачали архів даних, то розпакуйте його вміст. Для цього краще використовувати утиліти WinRar або WinZip. Існують програми, в комплект яких входять плагіни для роботи з архівами. Прикладом такої утиліти може послужити Total Commander.
5
Перемістіть файли, витягнуті з архіву в папку System32, розташовану в каталозі Windows. Тепер вимкніть ваш мобільний телефон і з'єднайте його з комп'ютером через спеціальний кабель. Дочекайтеся автоматичного визначення і установки драйверів. Якщо цей процес не був здійснений системою, то клікніть правою кнопкою миші по назві телефону в диспетчері пристроїв.
6
Виберіть пункт "Оновити драйвери» і клікніть по параметру «Установка з вказаного місця». Виберіть папку System32 і натисніть кнопку Ok. Обов'язково попередньо переконайтеся в тому, що вибрані драйвери сумісні з вашим мобільним телефоном, операційною системою і програмою для прошивки.