Як встановити мережевий контролер. мережевий контролер що це.

Для підключення комп'ютера до інтернету за допомогою кабельних ліній часто необхідно скористатися мережевим контролером . Також Ethernet-контролер потрібно для підключення до деяких видів бездротових мереж. Мова піде не про підключення пристрою до системної плати, а про його включення в самій системі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - драйвер до мережевого контролеру.
Інструкція
1
Насамперед потрібно переконатися, що ваш мережевий контролер визначається вашою операційною системою. Це можна зробити так. Натисніть правою кнопкою мишки по значку «Мій комп'ютер». Потім у контекстному меню клікніть по «Властивості». Якщо у вас операційна система Windows XP, то пройдіть спочатку на вкладку «Обладнання» і там вже виберіть «Диспетчер пристроїв». У випадку з операційною системою Windows 7 можна відразу ж вибрати «Диспетчер пристроїв».
2
Після цього з'явиться список пристроїв, які підключені до вашого комп'ютера. Знайдіть у цьому списку «Ethernet контролер». Біля нього повинен бути знак питання. Це означає, що пристрій є в системі, але до нього не встановлений драйвер.
3
Тепер вам необхідно встановити драйвер до цього пристрою. Він повинен йти в комплекті до системної плати і в його назві має бути присутнім слово Ethernet. Встановіть драйвера з диска.
4
Якщо з яких-небудь причин у вас немає диска з драйверами до материнської плати, то ви можете зайти на сайт виробника і там знайти їх для вашого мережевого контролера. Скачайте драйвера. Розпакуйте архів в будь-яку папку. Запустіть виконуваний (Exe) файл. За допомогою «Майстра установки» проінсталюйте драйвер на свій комп'ютер. Перезавантажте ПК.
5
Після перезавантаження знову зайдіть в «Диспетчер пристроїв». Тепер замість знака питання буде написана модель мережевого контролера. Це означає, що пристрій повністю готовий до роботи.
6
Знизу на панелі завдань, з правого боку, у вас повинен бути значок, який відображає роботу мережі. Коли до контролера ви підключите мережевий кабель і отримаєте доступ до інтернету, це буде відображатися на значку. Також в деяких випадках можна буде побачити швидкість роботи мережі. Якщо ж мережевий кабель буде відсутній, то, навівши курсор мишки на значок, ви будете отримувати повідомлення, що він не підключений.